Як пов'язати костюм для дівчинки. пов'язати дитячий шарф светр для дівчинки.

Легкий дитячий в'язаний костюм стане відмінним варіантом повсякденному літнього одягу для будь дівчинки, тим більше, що зв'язати його зможе кожна мама, яка хоча б раз в житті тримала в руках спиці і пряжу. Навіть якщо вам ніколи в'язати вручну, вам може допомогти в'язальний машина, яка значно полегшить роботу. Для того щоб зв'язати дитячий костюм з спідниці та кофтинки, вам буде потрібно 14 клубків бавовняної штопальної нитки або подібної тонкої пряжі. Якщо ви будете в'язати штопальної ниткою, складайте її при в'язанні вдвічі.
Інструкція
1
Для початку зв'яжіть спідницю, яка складається з трьох частин, що розрізняються по щільності. Перша частина спідниці - це пухке полотно низької щільності, друга частина спідниці в'яжеться більш щільно, а третя в'яжеться на максимальній щільності. Перша частина спідниці являє собою оборку.
2
Наберіть двісті петель і зв'яжіть двадцять п'ять рядів подгиба з фестонами, використовуючи пряжу одного кольору. Потім візьміть пряжу іншого кольору і зв'яжіть ще десять рядів і три раппорта красивого візерунка по будь-якій схемі, чергуючи перший і другий кольору. Пряжею другого кольору продовжуйте в'язати полотно - зв'яжіть чотирнадцять рядів, а потім зніміть в'язання з машини, зв'язавши кілька рядів допоміжної ниткою.
3
Починайте в'язати другу частину спідниці - для цього поставте в робоче положення сто тридцять голок і переверніть пов'язану раніше оборку навиворіт. Смугу з допоміжної нитки відігніть і закріпіть останній ряд основної нитки оборки на голки, розміщуючи на кожній другій голці по дві петлі.
4
Пров'яжіть сорок вісім рядів, чергуючи два кольори пряжі, а потім знову пров'яжіть пару рядів допоміжної ниткою і знову зніміть в'язання з машини. Починаючи в'язати третій фрагмент спідниці, встановіть 90 голок в робоче положення і навісьте на голки другу частину спідниці крайнім рядом, відігнувши допоміжні ряди.
5
Розподіліть петлі рівномірно, навішуючи по дві петлі на кожну другу, а потім на кожну третю голку. Тридцять рядів пров'яжіть одним кольором, а потім пров'яжіть ще двадцять рядів, щоб сформувати пояс.
6
Підігніть пояс і закрийте петлі методом «косичка». Перше полотнище спідниці готово - повторіть всі описані дії, пров'язуючи другого полотнище з трьох деталей. Готові полотнища отпарьте і зшийте по бічних швах. Вставте гумку в пояс.
7
Для того щоб зв'язати кофточку, в'яжіть окремо спинку і перед. Встановіть сто голок в робоче положення і наберіть потрібну кількість петель. Зв'яжіть підгин з 44 рядів високої щільності, а потім пров'яжіть на середньої щільності десять рядів одним кольором, виттям рядів іншим, знову десять рядів одним кольором, після чого двадцять два ряду ще одним кольором.
8
Таким чином, чергуйте кольору, а потім зв'яжіть 70 рядів однією ниткою і 44 ряду для підгину. Деталі спинки і переду рівнозначні і в'яжуться знизу вгору. Готові деталі отпарьте і зшийте. Зв'яжіть для кофтинки манжети, обробіть горловину.