Як вибрати хліб.

Без хліба складно уявити раціон людини. Зараз його виробляють і великі хлібозаводи, і міні-пекарні, і навіть у супермаркетах є відділи зі своєю хлібобулочної продукцією. Як же звичайному покупцеві вибирати якісні та корисні хлібні вироби?
Інструкція
1
Першим ділом оціните хліб за зовнішнім виглядом. Буханець повинна бути рівна, без механічних пошкоджень і тріщин. Не повинно бути вм'ятин і надломів. Найголовніше, на буханці не повинно бути цвілі. Якщо в хлібі ви побачите сині, жовті або білі плями, значить, у ньому розмножується грибок. Вживання в їжу такого хліба небезпечно для життя!
2
Потім зверніть увагу на колір. Якщо ви вибираєте булочки або батони з пшеничного борошна, то колір виробу повинен бути золотий, світло-жовтий. Колір хлібобулочних виробів з житнього борошна від коричневого до темно-коричневого. Бліда корочка часто буває у недопеченого хліба , м'якуш у такої булки буде мокрий. А от якщо на скоринці є чорний нагар, окалини або шкварки, то таку буханець краще повернути назад на прилавок. Подібні сторонні включення можуть містити канцерагени і стати причиною ракових захворювань.
3
Дізнайтеся термін реалізації хліба . Зазвичай він становить 24 - 48 годин. Однак для вживання в їжу більш корисний вчорашній хліб або трохи підсушений. Вибирайте хлібобулочні вироби, випікається на великих підприємствах. У них частіше проводяться перевірки на дотримання санітарно-епідеміологічних норм та якості продукції.
4
Понюхайте булочку. Аромат свіжого хліба не повинен бути різким. Якщо присутній якийсь сторонній запах, то це говорить про неякісну борошні або про зайві домішках, наприклад, борошно змішали з полином.
5
Якщо хліб розфасований в пластикові пакети, обов'язково подивіться, чи немає на внутрішній стороні крапельок вологи. Конденсат з'являється, коли продукт був упакований гарячим. Скоринка у такого хліба буде розм'якшуватися, а зайва волога - сприятливе середовище для утворення цвілі.
6
Сьогодні в магазинах сортів хліба представлено на будь-який смак. Найкорисніший хліб з висівками. Він сприяє виведенню з організму токсинів, очищає кишечник.
Корисна порада
Зберігайте хлібні вироби в щільно закритій упаковці.