Як встановити браузер за умовчанням.

Якщо у вас на комп'ютері встановлено кілька браузерів, але в основному ви користуєтеся тільки одним, варто встановити його як браузер за умовчанням, щоб він запускався завжди, коли ви відкриваєте посилання.

Інструкція
1

Щоб встановити Internet Explorer браузером за замовчуванням, вам потрібно відкрити меню "Сервіс", потім вибрати пункт "Властивості оглядача" і перейти на вкладку "Програми". Тут вам слід натиснути на кнопку "Використовувати за замовчуванням".

2

Щоб Opera була браузером за замовчуванням на вашому комп'ютері, відкрийте меню і перейдіть в розділ "Налаштування", а потім "Загальні налаштування ". Тут перейдіть на вкладку "Розширені". В меню зліва виберіть пункт "Програми" та натисніть кнопку "Налаштування". У меню, встановіть галочки на наступних пунктах (див. малюнок):

3

Щоб зробити браузером за замовчуванням Google Chrome, увійдіть в меню браузера, натиснувши значок гайкового ключа на панелі, і вибравши пункт "Параметри". Тут потрібно натиснути кнопку "Призначити Google Chrome переглядачем за умовчанням".

4

Щоб встановити браузером за замовчуванням Mozilla Firefox, відкрийте в меню "Інструменти" пункт "Настройки". Тут на вкладці "Додатково" потрібно натиснути кнопку "Перевірити зараз" і на питання чи слід зробити Mozilla Firefox браузером за замовчуванням, відповісти "Так".

5

Щоб встановити Safari браузером за замовчуванням , перейдіть в меню "Настройки" і в діалоговому вікні виберіть у розділі "Стандартний веб-браузер" пункт Safari.