Як закопувати вушні краплі. вушні краплі витікають.

Вушні краплі використовуються для лікування різних хвороб, при вушному кліща, а також для розм'якшення пробок сірки. Перед тим як почати використовувати краплі, проконсультуйтеся з лор-лікарем, адже будь-які лікарські засоби можуть заподіювати шкоду здоров'ю.
Вам знадобиться
  • - вушні краплі;
  • - ватяні палички;
  • - перекис водню.
Інструкція
1
Заздалегідь дістаньте краплі з холодильника, закопувати холодний препарат у вуха небажано. Можете підігріти засіб у теплій воді (гріти в окропі не можна), але стежте, щоб флакон був добре закритий, інакше вода потрапить всередину і краплі прийдуть в непридатний стан. Поки вони трохи зігріваються, займіться очищенням вушного проходу.
2
Почистіть вухо ватною паличкою, а якщо у вас є виділення гною або занадто багато сірки, то промийте перекисом водню. Вона розм'якшить всі відкладення і виведе їх назовні. Після промивання ретельно видаліть залишки перекису з вуха ваткою.
3
Ляжте на бік і закапайте лікарський засіб. Трохи помасажуйте вушну раковину. За аналогічною схемою закапайте друге вухо. Навіть якщо запальний процес в одному вушному проході, закопувати потрібно обидва, так як вони пов'язані між собою. Якщо ви використовували зігріваючі краплі, то покладіть ватку, щоб засіб не витікало, а зігріваючий ефект посилювався.
4
Якщо ви закопуєте вухо маленькій дитині, то будьте гранично обережні. Не чистіть вушний прохід ватною паличкою, так як ви можете пошкодити барабанну перетинку. Дотримуйтесь і дозування крапель. Уважно вивчіть інструкцію перед використанням препарату.
Зверніть увагу
Якщо у вас почне сильно боліти голова, а також з'явиться свербіж або печіння в слуховому проході, негайно припиніть застосування крапель і зверніться до лора. Особливо уважно стежте за станом малюка в період лікування, адже на будь-які лікарські засоби може бути алергія.
Корисна порада
Не призначайте собі ніякі лікарські засоби самостійно. Якщо у вас є проблеми з внутрішнім вухом, ви можете нашкодити навіть самими безневинними краплями на масляній основі. Засоби з антибіотиками призначати повинен тільки лікар, це стосується і зігріваючих засобів.
Захворювання вух провокують мікроби, іноді страшний біль викликає звичайний протяг. Як лікування призначають краплі з вмістом протизапальних компонентів, які слід закапувати безпосередньо в порожнину вуха. Але перш ніж приступати до лікування, відвідайте лора. Він огляне внутрішньо вухо і поставить діагноз, а також зробить відповідні призначення.
Інструкція
1
Ретельно видаліть сірчані відкладення з сл вухо вого проходу. Використовуйте для цієї мети ватяні палички або сірника, обмотану ваткою. Намагайтеся не вводити паличку глибоко, так як можете пошкодити барабанну перетинку і навіть не відчути через біль у вусі.
2
Якщо є необхідність, промийте сл вухо виття прохід перекисом водню. Обов'язково промокніть рідина ватним диском через 3-5 хвилин після того, як ви закапали її в вухо. Промивати слід лежачи на боці. Перекис повинна розмити сірку та інші забруднення. Якщо ви відчуваєте закладеність, різко закиньте голову в протилежну сторону, щоб витекла вся рідина.
3
Наберіть потрібну кількість крапель в піпетку і закапати вухо, нахиливши голову трохи вбік. Зачекайте кілька хвилин і закладіть сл вухо виття прохід невеликим шматочком вати, інакше краплі можуть витекти і ефект від процедури ослабне.
4
Процедуру проводите стільки разів на день, скільки порадив лікар. В крайньому випадку, прочитайте рекомендації в анотації до препарату. Якщо ви не будете дотримуватися схеми лікування, всі ваші праці будуть марними. Перед кожною процедурою здійснюйте чистку вуха ватяними паличками.