Як налаштувати сервер оновлень.

У багатьох організаціях інтернет підключений лише одному-двом комп'ютерам, а інші комп'ютери мережі не мають права доступу до інтернету. Однак деяким програмам періодично потрібно завантажувати оновлення. Одна з таких програм - Антивірус Касперського. Якщо програмі не надавати свіжі бази, хоча б раз на тиждень, вона втратить свою актуальність, а ефективність роботи значно знизиться. Вихід з такої ситуації - налаштувати для мережі загальний сервер оновлень.
Вам знадобиться
  • - інтернет;
  • - комп'ютер.
Інструкція
1
Виберіть комп'ютер, який виступатиме сервер ом оновлень. Ним може бути будь-який комп'ютер, навіть той, у якого немає доступу до інтернету. Головне, щоб він завжди був в мережі, і доступний іншим комп'ютерам. Ви можете також використовувати на ньому будь-яку з операційних систем Windows.
2
На комп'ютері, що має доступ в інтернет, зайдіть в програму Антивірус Касперського і виберіть пункт "Налаштування". Перейдіть на вкладку «Оновлення» - вона позначена мініатюрним зображенням земної кулі. Дана графа відповідає за всі оновлення, які відбуваються в програмі. Вам потрібно буде зробити деякі налаштування, щоб сервер оновлень працював в повноцінному режимі.
3
Поставте галочку поруч із пунктом «Копіювати оновлення в папку» і вкажіть папку на сервер е оновлень, попередньо відкривши до неї доступ. Якщо сервер ом оновлень виступатиме цей же комп'ютер - виберіть будь-яку папку і відкрийте до неї доступ по мережі. Тобто у вас буде загальна папка, звідки будь-який комп'ютер за допомогою локальної мережі зможе завантажити оновлення без використання інтернету.
4
Запустіть Антивірус Касперського на тому комп'ютері, який потребує оновлення. Зайдіть в параметри оновлення, але на цей раз натисніть кнопку «Джерело оновлень». У вікні зніміть галочку з пункту «Сервери оновлень Лабораторії Касперського» і натисніть кнопку «Додати» вгорі вікна. Вкажіть мережеву папку на сервер е оновлень, тобто папку, в яку зберігаються всі оновлення антивірусного програмного забезпечення та натисніть «Ок».
5
Випробуйте ваші зміни, оновивши Антивірус Касперського по мережі. Слідкуйте за своєчасним оновленням баз комп'ютера, який має вихід в інтернет, а також за копіюванням баз в мережеву папку оновлень. Намагайтеся оновлювати бази сигнатур приблизно два рази на тиждень, щоб комп'ютери завжди були в безпеці.