Як відкрити навчальний центр.

Популярність короткострокових освітніх курсів в нашій країні стрімко зростає. Освітній бізнес привабливий для нових інвесторів не тільки рентабельністю, а й швидкою окупністю, при досить невеликих стартових вкладеннях.
Інструкція
1
Розробіть оригінальну концепцію який навчає центру , вигідно відрізняє його від конкурентів. Це може бути: • викладання оригінального курсу (наприклад, фен-шуй, дизайн), • індивідуальне навчання, навчання роботі з популярними програмами (наприклад, 1С бухгалтерія), • курси професійної підготовки (оподаткування, бухоблік) і т.д.
2
Зареєструйте юридична особа для повчального центру , як недержавна освітня установа, при цьому вкажіть його основний профіль діяльності.
3
Наберіть штат який навчає центру . Він повинен складатися з декількох викладачів, бухгалтера і секретаря, причому роботу викладачів оплачуйте погодинно, а секретаря і бухгалтера - по ставці.
4
Підберіть зручне приміщення. Якщо ваш навчальний центр розрахований на 100-150 осіб на місяць і ранкову, дві денних і вечірню зміни, то приміщення потрібно площею близько 200 квадратних метрів. Їх необхідно розділити на кабінет директора, приймальню, комп'ютерний клас і два класи з навчання.
5
Придбайте необхідне обладнання: навчальну літературу, оргтехніку, комп'ютери, стільці, столи, проектор.
6
Для обов'язкового ліцензування ви повинні надати в Комітет з освіти вашого району наступні документи: • заяву (з розробленими освітніми програмами), • відомості про укомплектованість штату викладачів і передбачуваної чисельності учнів, • відомості про забезпеченість кожної освітньої програми навчальною літературою та матеріально-технічному оснащенні, • відомості про приміщення, • на кожну освітню програму відомості про педагогічних працівників, додаткові відомості (інформацію про засновників, свідоцтво про реєстрацію).
7
Активно займіться рекламою вашого навчального центру - ЗМІ, інтернет, щити, банери і т.д.
В даний час попит на освітні курси і програми значно зріс. Тому освітній бізнес досить швидко окупається - вже через 1-1,5 року ви зможете отримувати стабільний прибуток.
Інструкція
1
Починати створення освітнього центру необхідно з того, щоб розробити власну концепцію, тобто визначити спрямованість курсів, які будуть там проходити. Це може бути центр з курсами професійної підготовки (бухгалтерський облік, оподаткування, інвестиції), тренінговий навчальний центр, викладання яких-небудь оригінальних курсів, наприклад, фен-шуй.
2
Потім освітній центр необхідно зареєструвати як недержавного освітнього закладу, вказати його вид діяльності, наприклад, надання освітніх послуг, вибрати систему оподаткування. Найбільш вигідною в цьому випадку буде «спрощенка» за ставкою 6% від отриманого доходу.
3
Далі необхідно підібрати персонал. Для початку буде достатньо 1-2 викладачів. Однак зверніть увагу на їх грамотність і професійну підготовку, адже саме від їх роботи залежатиме успіх вашого бізнесу. Крім цього, для роботи центру буде потрібно 2-3 консультанта, секретар і бухгалтер.
4
Що стосується приміщення, то для занять вам потрібно площа не менше 200 квадратних метрів. Її можна орендувати у якого-небудь навчального закладу (ВНЗ або коледжу). Дорожче обійдеться оренда вільного приміщення. Але зате ви зможете відразу організувати приймальню, комп'ютерний клас і 2-3 аудиторії для занять.
5
Для відкриття освітнього центру вам знадобитися комплект обладнання. Він повинен включати 10-12 комп'ютерів, столи, стільці, оргтехніку (принтер, ксерокс, факс), шафи, навчальну літературу та витратні матеріали.
6
Пам'ятайте, що освітня діяльність підлягає ліцензуванню. Для її отримання необхідно звернутися в Відділ освіти у вашому районі і надати відомості про чисельність та рівень освіти педагогічного складу, приміщенні, технічному оснащенні і т.д. Розгляд заявки може тривати близько 1 місяця.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=7Enj4tPnilc