Як зареєструвати icq номер. Як зареєструвати свій номер телефону в icq.

Icq (або в просторіччі «аська»), - це спеціальна програма для миттєвого обміну повідомленнями. Вона імітує живе спілкування. Спілкуватися в ній легко і приємно. Все що необхідно зробити - завантажити саму програму і зареєструвати номер icq.
Вам знадобиться
  • -комп'ютер;
  • -доступ в інтернет.
Інструкція
1
Безкоштовно зробити це можна на офіційному сайті www.icq.com. Зайдіть на нього і виберіть вкладку «Реєстрація в Icq». Вона знаходиться в правому верхньому куті порталу. Потім вкажіть своє ім'я, прізвище (не більше двадцяти символів), дату народження, стать, адреса електронної пошти (вона може бути використана як логін для входу або ж для відновлення забутого пароля).
2
Придумайте пароль і також введіть його у відповідне поле. Потім вкажіть код з картинки, яка відображається поруч з анкетою. Це потрібно для того, щоб система переконалася, що ви не робот. І натисніть кнопку «реєстрація». Після цього з'явиться сторінка з вашим номер ом (UIN) і паролем для входу в icq. Відкрийте програму на вашому комп'ютері і введіть ці дані. Натисніть «вхід». Знайдіть друзів також по номер ам аськи і можете спілкуватися.
3
Реєстрація номер а можлива також і через програму icq. Для цього відкрийте її. Відкриється вікно для авторизації. Вибирайте вкладку «обліковий запис» і з'явиться поле для створення в системі нового UIN. Тепер придумайте складний пароль для аси, щоб її не можна було зламати. Потім натисніть кнопку «1». Показати нову картинку »і« 2. Слово на картинці ». Введіть отримані дані у відповідні поля поруч. Після цього натисніть «3. Зареєструвати icq ».
4
Буквально через кілька секунд з'явиться віконце з новим логіном і паролем. Введіть його в обліковий запис, збережіть і увійдіть в свій контакт-лист. Отримані особисті дані для авторизації запишіть у блокнот, мобільний телефон або збережіть в комп'ютері в окремому документі, щоб ненароком не забути їх.
5
До речі про мобільний телефон. Програму icq можна встановити і в нього. Скачайте версію, адаптовану для вашої моделі, і дотримуйтесь інструкцій майстра установки. Після того як вона завершена, в полі «Обліковий запис» введіть номер і пароль icq, які ви реєстрували раніше. Натисніть «зберегти», увійдіть в контактна меню і зробіть налаштування на свій розсуд.
Зверніть увагу
Реєстрація ICQ номера. Зареєструй аську. Для використання сервісу ICQ вам необхідно зареєструватися в мережі ICQ і отримати особистий унікальний номер (UIN). Щоб зареєструвати номер на офіційному сайті ICQ, необхідно перейти на сайт www.icq.com. Реєстрація ICQ номера на Rambler-е.
Корисна порада
Швидка реєстрація icq. Зареєструвати аську і отримати свій UIN номер ви можете прямо зараз на сайті reg-icq.com. Правила надання послуги. Реєстрація icq доступна тільки людям, що досягли повноліття (18 років). Для того щоб підтвердити, що вам більше зазначеного віку, введіть ваш справжній номер мобільного телефону.
ICQ - один з найпопулярніших способів спілкування в мережі інтернет. Використовується він як для особистої, так і для комерційної листування і дозволяє вийти на зв'язок практично з будь-якого комп'ютера або телефону при наявності на ньому можливості з'єднатися з інтернетом. Для того щоб почати користуватися програмою, досить завантажити її з офіційного сайту і зареєструватися, отримавши унікальний номер . Процес реєстрації не складний і включає лише кілька кроків.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер, підключений до мережі інтернет
  • - будь-який зручний вам браузер
  • - програма ICQ актуальної версії, скачана з офіційного сайту
Інструкція
1
Зайдіть на сайт http://www.icq-x.ru і скачайте звідти клієнт свіжій версії. Запустіть програму і, читаючи підказки установника, встановіть клієнт на своєму комп'ютері.
2
Запустіть програму. Ви побачите стартове вікно входу для введення логіна (унікального номер а) і пароля, а також посилання для створення нового облікового запису «Завести нову».
3
Клацніть мишкою по посиланню «Завести нову», після цього відкриється форма створення нового запису. - Sign-in Email (введіть адресу електронної пошти) - введіть сюди свій справжній e-mail, він буде потрібно для активації облікового запису, а в майбутньому - для відновлення пароля. Якщо у вас немає адреси електронної пошти, заведіть його на будь-якому з безкоштовних сервісів. - Select password (виберіть пароль) - введіть пароль. Він повинен бути довжиною 6-8 символів. Не ставте занадто легкий пароль. Ідеальний - поєднання цифр, букв російського і латинського алфавіту і спеціальних символів. Не забувайте свій пароль і нікому його не повідомляйте. - Confirm password (повторіть пароль) - введіть свій пароль ще раз. - Save password (зберегти пароль) - чекбокс - поставте галочку, щоб не вводити пароль при кожному вході в програму зі свого комп'ютера. - Nickname (прізвисько) - в це поле введіть ім'я, яке будуть бачити ваші співрозмовники під час спілкування.- First Name (ім'я) - ваше ім'я. Ви можете не заповнювати це поле.- Last Name (прізвище) - ваше прізвище. Цей пункт годі й заполнять.- Birthdate (дата народження) - дата народження. Заповнювати обязательно.- Gender (стать) - відзначте ваш підлогу. Заповнювати не обов'язково.
4
Клацніть по кнопці Next. Відкриється наступний крок реєстрації - персональні данние.- Location (розташування) - вкажіть країну і місто свого проживання. Пункт не обов'язковий для заповнення. - Spoken languages (володіння мовами) - можете вказати мови, якими володієте. Пункт не обов'язковий для заполненія.- Question (питання) - цей пункт служить для відновлення пароля. Ви можете вибрати питання або вписати свой.- Answer (відповідь) - введіть відповідь на обраний вопрос.- Ask for my authorization before contacts add me (Yes/No) (Додавати мене в Контакт-лист тільки з мого дозволу (Так/Ні) ) - дозвіл іншим користувачам додавати вас до свого списку контактів без авторізаціі.- Allow all users to view my status in ICQ directories (Yes/No) (Дозволити іншим користувачам бачити мій статус в мережі (так/ні)) - дозвіл іншим користувачам бачити , коли ви в сеті.- Enter the number (введіть число) - введіть контрольні цифри на картинці, яку бачите. Це захист від реєстрації ботов.Для переходу до наступного пункту клікніть по кнопці Next.
5
Відкривається фінальна сторінка реєстрації. На ній зазначений ваш новий номер ICQ, ваш e-mail. Перевірте всі дані, якщо все в порядку - клікніть по кнопці Finish.
6
Знайдіть у своїй поштовій скриньці лист з посиланням активації і пройдіть по ній. Тепер ви можете авторизуватися в програмі ввівши свій номер (або e-mail) і пароль.