Як лікувати міокардіодистрофію.

Міокардіодистрофія - це поразка м'яза серця внаслідок різних чинників. Захворювання різниться на фізико-хімічні та біохімічні метаболічні порушення міокарда. При даному стані, незалежно від причини, спостерігається ослаблення скорочувальної функції серцевого м'яза. Діагностику захворювання і лікування проводить лікар-кардіолог.
Вам знадобиться
  • - ЕКГ;
  • - консультація кардіолога.
Інструкція
1
Якщо ви відчуваєте неприємні поколювання в області серця, задишку, порушення серцевого ритму, загальну слабкість, млявість, сонливість або безсоння, зверніться до лікаря кардіолога. Доктор призначить ЕКГ або добовий моніторинг серцевої діяльності та загальні аналізи. Лікування призначається залежно від основного захворювання, яке призвело до миокардиодистрофии і від результатів обстеження.
2
У першу чергу вам усунуть основне захворювання. До ослаблення скорочувальної функції може призвести зловживання алкоголем, отруєння барбітуратами, важкий клімакс, порушення щитовидної залози, загальне порушення обміну речовин. А також різке схуднення, важкі фізичні навантаження, надмірне вживання лікарських препаратів.
3
Після діагностики лікар-кардіолог призначить комплексне лікування і підбере необхідні препарати та їх дози. В залежності від загального стану вам можуть призначити бета-адреноблокатори або АТФ, анаприлін, седативні лікарські засоби, панангин, кокарбоксилазу, рибоксин, вітамінотерапію, анаболічні гормональні препарати.
4
Комплекс терапії спрямований на стабілізацію серцевого ритму. У спокої скорочення не повинні перевищувати 65-70 ударів на хвилину.
5
Крім основної терапії міокардіодистрофії та захворювання, яке призвело до даного стану, ви повинні вести здоровий спосіб життя, відмовитися від куріння і алкоголю, не вживати кофенсодержащіе препарати, дотримуватися режиму праці та відпочинку, раціонально харчуватися, стежити за тиском і серцебиттям , уникати стресів, переохолодження і простудних захворювань. Харчування має бути дробовим і раціональним. Включіть в раціон молочні та кисломолочні продукти, фрукти, овочі, обмежте кількість солі, виключіть спеції, консерванти, напівфабрикати, більше бувайте на свіжому повітрі, робіть легку зарядку і постійно відвідуйте кардіолога, щоб лікар спостерігав ваш стан і при необхідності вчасно скорегував лікування, додав або скасував ті чи інші препарати на підставі результатів обстеження.