Як розпакувати гру. Як распокавать гру з венрара.

Велика кількість ігор, які зараз з'являються в мережі інтернет, упаковують у файли з розширенням .rar, .zip, .iso, .mdf. Таким чином, пересічний користувач стикається з проблемою розпакування ігор, які пов'язані з цими архівами. Виявляється, для того, щоб почати проходження гри достатньо встановити пару всім відомих програм.
Вам знадобиться
  • - інтернет і програмне забезпечення (WinRar, Daemon Tools)
Інструкція
1
Насправді, не всі перераховані формати архівів дійсно є архівами. Файли з розширенням .iso і .mdf - це образи скопійованих дисків. А робиться це через те, що деякі відеоігри не запускаються без присутності диска в CD/DVD-привід. При наявності емулятора оригінальних дисків завжди є можливість розпакувати, встановити і пограти в нову гру. Тому вам необхідно встановити ці програми: WinRar і Daemon Tools. Дистрибутиви цих програм завжди можна знайти на просторах інтернету.
2
Розпакувати гру, укладену в архів (розширення .rar і .zip) можливо, скачавши програму WinRar або WinZip. Розглянемо докладніше на прикладі програми WinRar - кількість користувачів цієї програми велике. Встановили WinRar, приступимо до розпакуванні гри. Зробити це можна 2 способами: 1. Запустіть WinRar, в файловому менеджері (основне вікно програми) знайдіть файл запакованою гри. Виділіть його натисканням лівої кнопкою миші. На панелі інструментів натисніть другу зліва кнопку "Витягти файли з архіву". У новому вікні вкажіть папку, куди слід розпакувати вашу гру. Натисніть "ОК". Закінченням розпакування буде зникнення вікна копіювання файлів. Відразу після розпакування гри приступайте до її установке.2. Знайдіть запаковану гру в провіднику (Мій комп'ютер) вашого комп'ютера. Натисніть правою кнопкою миші на вибраному файлі, виберіть "WinRar" - "Витягти файли" або "Витягнути в поточну папку", в залежності від того, куди хочете розпакувати файли гри. Натисніть "Витягти в поточну папку", якщо хочете, щоб файли гри розташовувалися в цій же папці. Натиснувши "Витягти файли", ви зможете розпакувати гру, згідно способу, що був описаний вище.
3
Для того, щоб встановити гру, яка знаходиться у файлі-образі диска (розширення .mdf і .iso), необхідно встановити широко поширену програму Daemon Tools. Запустіть програму. Що з'явилася в треї значок блискавки говорить про те, що програма була запущена. Натисніть правою кнопкою миші на цьому значку - "Віртуальні приводи" - "Привід" - "Монтувати образ". У вікні, необхідно вказати розташування образу з грою. Натисніть "ОК". Щойно вами був змонтований образ диска.