Як годувати цуценя пуделя. норми годівлі пуделя цуценя.

Щеня пуделя готовий змінити раціон з материнського молока на штучне харчування у віці шести тижнів. Однак привчати до нового харчування цуценя слід поступово і обережно.
Інструкція
1
До досягнення двомісячного віку маленький пудель повинен харчуватися шість разів на день. Основу його раціону повинні складати молочні каші: манна, пшоняна, геркулесова і рисова. Щоб забезпечити організм цуценя необхідними вітамінами, каші слід чергувати з супами-пюре на основі овочів. Їжа не повинна бути занадто гарячою чи холодною, а розмір порції повинен бути таким, щоб цуценя зміг з'їсти все цілком, не залишаючи недоїдків.
2
Цуценятам у віці від двох до чотирьох місяців покладено п'ятиразове харчування, потім - до п'яти місяців - чотириразове, а до напівроку кількість прийомів їжі повинно скоротитися до трьох разів. Починаючи з двомісячного віку в раціон цуценя сміливо можна додавати м'ясо і рибу, а також сиру печінку (яловичу або курячу) в невеликих кількостях. З продуктів, що містять білки, цуценя м також рекомендується давати коров'яче молоко, а з вуглеводомістких їжі - гречану кашу.
3
З цього ж віку цуценяті можна починати давати хрящі, а також цукрові кістки. Проте ні в якому разі не слід давати цуценяті кістки птиці або риби. Також під забороною повинні знаходитися ковбасні вироби, шинка, а також надмірно гостра їжа. Крім того, не слід давати цуценя м м'ясний бульйон або страви, приготовані на його основі, так як це може негативно відбитися на якості вовни. А щоб не викликати проблем зі шлунком, цуценяті не слід давати багато яєць - не більше двох штук на тиждень.
4
Щоб запобігти розвитку рахіту, в їжу цуценяті слід додавати крейду, гліцерофосфат кальцію, фосфорну вапно, а також вітамін D, який сприяє засвоєнню кальцію. Також цуценя м буде корисний кальцинований сир, який для різноманітності можна подавати у вигляді сирників. Сир слід давати цуценяті не менше двох разів на тиждень.
5
Щоб в організм цуценя надходили потрібні вітаміни, в його раціон слід постійно включати свіжі овочі та фрукти. Овочі можна подавати у вигляді салатів, заправлених невеликою кількістю рослинної олії або сметани.