Як відформатувати в форматі Fat32.

Для повного видалення операційної системи або швидкого очищення одного з розділів жорсткого диска рекомендують використовувати процес форматування. Для його здійснення існує маса способів.
Вам знадобиться
  • Partition Manager.
Інструкція
1
Практично будь-яка утиліта дозволяє відформатувати розділ жорсткого диска або USB-накопичувач в формат Fat32. Для початку спробуйте зробити це, не вдаючись до допомоги додаткових програм. Натисніть клавіші Win і Е для переходу в меню «Мій комп'ютер».
2
Клацніть правою кнопкою миші по локальному диску, формат якого ви хочете змінити, і виберіть пункт "Форматувати". В поле «Файлова система» виберіть параметр Fat32.
3
Вкажіть стандартний розмір кластера і приберіть галочку з пункту «Швидке (очищення змісту)". Натисніть кнопку «Почати». У вікні з попередженням натисніть кнопку OK.
4
На жаль, не завжди надається можливість змінити файлову систему, використовуючи даний варіант форматування. Якщо ви зіткнулися з даною проблемою, скачайте програму Paragon Partition Manager.
5
Встановіть викачане додаток і перезавантажте комп'ютер. Запустіть Partition Manager. Виберіть режим досвідченого користувача. Клікніть по розділу диска, який потрібно відформатувати, правою кнопкою миші. Виберіть пункт «Форматувати розділ».
6
Виберіть файлову систему, в даному випадку - Fat32, і задайте мітку для даного тому. Натисніть кнопку "Форматувати" для запуску процесу.
7
На жаль, вищеописані методи можуть не підійти для форматування розділу, на якому встановлена операційна система. В таких ситуаціях рекомендують використовувати інсталяційні диски Windows або LiveCD.
8
Вставте DVD з архівами операційної системи. Запустіть програму установки. Якщо ви використовуєте диск з Windows XP, то вкажіть потрібний розділ і натисніть в наступному вікні кнопку F для запуску процесу форматування.
9
У випадку з ОС Vista або Seven, натисніть кнопку «Налаштування диска». Виберіть необхідний розділ, натисніть кнопку «Видалити». Тепер натисніть кнопку «Створити» і задайте розмір і файлову систему майбутнього локального диска.
Usb-носії служать для тимчасового зберігання файлів і для переміщення інформації з одного комп'ютера на інший. Для флешок і зовнішніх вінчестерів стандартна ситуація частою запису і видалення файлів, несанкціонованого відключення від живлення, тому нерідкі випадки виникнення помилок і збійних секторів. Виправити ситуацію може повне форматування носія.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - права адміністратора.
Інструкція
1
Підключіть usb жорсткий диск до комп'ютера. Зачекайте, поки пристрій визначиться системою і відповідна буква розділу з'явиться в «Моєму комп'ютері». Клікніть правою кнопкою миші по ярлику «Мій комп'ютер» і виберіть пункт «Управління». У виниклому вікні, в лівій його частині виберіть пункт «Управління диск ами». Зачекайте, поки операційна система збере інформацію про всі носіях і виведе її на вікно утиліти.
2
Знайдіть у списку пристроїв usb вінчестер. Клікніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть пункт «Форматувати». Програма запропонує ввести мітку тому (назва носія, яке буде відображатися поруч з буквою розділу) і вибрати тип файлової системи. Залиште розмір кластера з прапорцем «за замовчуванням», а також зніміть прапорець з пункту «Швидке форматування». Якщо у вас мало часу, залиште прапорець, але в такому випадку не відбудеться апаратне видалення інформації, а лише перезапішет схема структури вінчестера, і він «забуде» про зберігається на ньому.
3
Натисніть «Ок», погодитеся з попередженням системи про майбутній видаленні всього вмісту розділу. Зачекайте закінчення процесу форматування. Якщо на usb жорсткому диск е не один розділ, повторіть процедуру для кожного. Форматувати вінчестер, в тому числі і зовнішній, можна також і з командного рядка за допомогою команди format. Введіть format/fs: ntfs і натисніть Enter, якщо ви хочете стандартно відформатувати розділ.
4
В цілому можна сказати, що переносний пристрій форматувати не важко. Також варто відзначити, що для більш надійного зберігання даних потрібно робити резервні копії і зберігати їх на різних носіях. Намагайтеся також встановлювати сучасне антивірусне програмне забезпечення для захисту інформації.