Як виїхати жити на Балі. Як зняти квартиру на балі.

Вартість життя на Балі дешевше, ніж життя в Росії. Індонезія - казкова країна з чудовим кліматом і доброзичливим ставленням до іноземців. Однак у цій державі важко отримати постійний вид на проживання або громадянство, а виліт на територію країни жорстко контролюється місцевою владою.
Вам знадобиться
  • - соціальна чи робоча віза.
Інструкція
1
В'їхати в країну можна по візі VOA, яка дає право перебування в країні протягом місяця. Для оформлення даної візи обов'язкова наявність зворотного квитка. Який переїжджає на більш тривалий термін людини цікавлять більш тривалі візи.
2
Соціальна карта дає право проживання в країні на 50 днів, після якого можна продовжити термін перебування до півроку. Потім можна задовольнятися схемою продовження Visa Run.
3
Робоча і бізнес віза видається на один рік, можливе продовження. Для її отримання необхідно буде зібрати багато документів, оскільки місцева влада суворо стежать за дотриманням візового режиму.
4
Придбання нерухомості не дає право постійно проживати на території Індонезії. Власники будинків можуть перебувати в країні протягом року, після чого дозвіл доведеться знову продовжувати.
5
Оренда будинку на Балі - досить недороге задоволення. Всього за 5-6 тисяч доларів можна на рік орендувати будиночок біля моря. Завжди можна знайти найбільш вигідну пропозицію, достатньо не поспішати з вибором, а заселитися на перший час в готель і озирнутися, а потім вибрати підходящий для себе район.
6
Зверніть увагу, що на Балі дорога медицина, тому вибирайте страхову компанію, яка не вимагає виплат на місці. За серйозних проблем найкраще летіти до Австралії, де медицина знаходиться на досить високому рівні. Варто відзначити, що на Балі велика кількість випадків різних «екзотичних» захворювань, які цивілізований світ уже давно переміг.
7
Візьміть до уваги, що Індонезія є однією з найбільш сейсмічно небезпечних країн у світі. Щорічно реєструється близько 3-4 тисяч підземних поштовхів. Також пам'ятайте, що християнських дівчат часто видають насильно заміж за мусульман, оскільки це найбільша в світі мусульманська країна і тут досі вбивають християн-індонезійців.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=qVoJXEDvdkY
Зверніть увагу
Перше враження про острів може бути оманливе. Не варто намагатися перебратися туди, лише одного разу з'їздивши на відпочинок. Потрібно самостійно оцінити всі недоліки держави (їх вельми багато) і гідності (яких, насправді, менше). Індонезія в очах туристів виглядає зовсім інакше, ніж в очах її звичайного жителя.
Вибираючи місце для відпочинку, звичайно ж, всі уявляють собі райський куточок в який-небудь сонячній країні, з пальмами і кілометрами пляжів, високими хвилями і нескінченним синім небом. Зараз існує безліч туристичних фірм, готових задовольнити потреби будь-яких клієнтів. Відпочинок на Балі є одним з найпопулярніших у світі.
Інструкція
1
Ви можете в'їхати в країну по VOA (visa on arrival - віза по прибуттю), яка надає право перебування російським громадянам в країні протягом 30 днів. Ви можете оформити її прямо на кордоні. Однак ви обов'язково повинні мати зворотний квиток. Таку візу ви також можете оформити в посольстві Індонезії в Москві.
2
Якщо ви плануєте затриматися на Балі , слід оформити візу з більш тривалим терміном дії. Наприклад, соціальна віза дійсна 50 днів. Після закінчення терміну дії ви можете продовжити візу ще на 50 днів і так аж до півроку. Таку візу ви також можете оформити в посольстві Індонезії в Москві.
3
Однак за кожне продовження доведеться оплачувати додатково. Після ви можете вилетіти на рідну країну, щоб знову оформити нову соціальну візу або отримати звичайну - Visa run - для постійно проживають європейців на Балі .
4
Бізнес-візи і робоча віза (KITAS) мають термін дії один рік. При їх оформленні потрібно великий пакет документів. До того ж за правильним застосуванням віз в Індонезії стежать досить строго. При порушенні візового режиму вам загрожує депортація строком до двох років, а намагатися обдурити правоохоронні органи краще не варто, та й не вийде. Це пов'язано з тим, що місцеві жителі особисто стежать за якими проявами комерційної діяльності іноземців. Зайва конкуренція їм не потрібна. А якщо вас запросили на роботу, або ж ви хочете працювати без робочої візи - про вас швидко повідомлять властям.
5
Придбання нерухомості в цій країні, не дає вам право на постійне проживання. Всім власникам будь-якої власності видається дозвіл на перебування в країні лише на один рік. Після закінчення зазначеного терміну цей дозвіл необхідно подовжувати, за що доведеться заплатити.
6
Якщо ви бажаєте вивезти з собою своїх батьків, то люди у віці від 55-ти років можуть оформити пенсійну візу. Однак існує ряд вимог, які можуть здатися нездійсненними, наприклад, наявність трьох своєрідних «опікунів» з числа місцевих жителів, хоча на практиці влади мало звертають на це увагу.
7
Для повноцінного перебування в країні навіть для керування скутером потрібні міжнародні права. Ви можете їх оформити в Росії заздалегідь, або придбати місцеві права в Індонезії. Возити в країну краще євро.
8
У місцевих обмінниках встановлений довільний курс не на користь іноземних громадян. При виїзді на Балі обов'язково оформите медичну страховку, оскільки медицина тут досить дорога.