Як змінити меню пуск.

Персональний комп'ютер для багатьох не просто багатофункціональне технічний пристрій або засіб розваги, а робочий інструмент. Кожен користувач адаптує комп'ютер під себе, починаючи з «заліза» і закінчуючи незначними настройками операційної системи.
Інструкція
1
Відкрийте меню «Пуск», зайдіть в «Панель інструментів». Відкрийте категорію «Оформлення та персоналізація», а в ній «Панель завдань і меню« Пуск ». У вікні, ви можете налаштувати меню «Пуск» у відповідності зі своїми уявленнями. Нас цікавить вкладка - «Меню Пуск».
2
Виберіть в якому стилі буде відображатися меню - в класичному (використовувався в старих версіях Windows) або більш сучасному, з зручним доступ до папок, програм і пошуку.
3
Зробіть свій вибір в настройках конфіденційності - зберігати чи ні список недавно відкритих програм і файлів.
4
Натисніть кнопку «Налаштувати». Відзначте галочками елементи, які варто відображати в меню «Пуск». Тут же можна відновити настройки меню до налаштувань за замовчуванням.
5
Якщо ви хочете обмежити кількість програм (недавно відкритих) в меню «Пуск» - вкажіть потрібне число в поле «Відображати список недавно використовувалися програм».
6
Натисніть кнопку «ОК» - збережіть зміни.
Операційна система Windows надає користувачеві досить велика кількість можливостей зміни зовнішнього виду меню « Пуск ». При необхідності можливе також редагування параметрів відображення меню за допомогою редактора реєстру.
Вам знадобиться
  • - Windows XP
Інструкція
1
Викличте сервісне меню правим кліком миші на поле меню « Пуск " і перейдіть в пункт «Властивості».
2
Виберіть розділ Skin у вікні, і вкажіть бажану тему - «Класичний вигляд» або «Стандартний вигляд».
3
Натисніть кнопку «Налаштувати», розташовану поруч з обраною темою і перейдіть на закладку «Загальні».
4
Виберіть потрібний розмір ярликів програм в розділі «Змінити розміри значків».
5
Вкажіть бажану кількість ярликів програм, поміщених в список. Повністю очистіть список (при необхідності) натисканням кнопки «Очистити список».
6
Викличте випадає меню правим кліком миші на поле «Інтернет» або «Електронна пошта» в розділі «Інтернет і електронна пошта».
7
Вкажіть потрібний браузер (в поле «Інтернет») або поштовий клієнт; в поле «Електронна пошта») для вибору відображуваних в меню « Пуск » програм.
8
Перейдіть на вкладку «Додатково» і виберіть розділ «Параметри меню« Пуск ».
9
Застосуйте прапорець на полі «Виділяти недавно встановлені програми» і перейдіть в розділ «Елементи меню« Пуск ».
10
Вкажіть бажані варіанти відображення елементів «Адміністрування», «Вибір програм за замовчуванням", "Виконати", меню «Вибране» та ін.
11
Оберіть спосіб відображення папок «Мої документи», «Мої малюнки», «Мій комп'ютер», «Моя музика» і «Панель управління» з пропонованих.
12
Застосуйте той же алгоритм дій до решти розділах вкладки «Додатково» і натисніть кнопку OK для виконання команди.Продвінутие користувачі можуть використовувати редактор реєстру для отримання потрібного результату.
13
Створіть параметр binary або dword в ключеHKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionExplorerAdvancedи введіть значення у відповідні поля: Start_ AutoCascadeStart 1 - для автоматичного розкриття меню або 0 - для розкриття меню після кліка миші Start_ScrollPrograms 1 - для використання прокрутки меню або 0 - не іспользоватьStart_EnableDragDrop 1 - для дозволу перетягування об'єктів за допомогою миші або 0 - для запретаStart_NotifyNewApps 1 - для підсвічування недавно встановлених програм або 0 - для використання кліка миші при розкритті меню Start_LargeMFUIcons 1 - для відображення маленьких значків або 0 - для використання великих ярликів програм.
Зверніть увагу
Некоректне внесення змін до реєстру може призвести до необхідності повної переустановки OS Windows.
Корисна порада
Наведені параметри значень призначені для меню «Пуск» в стилі Windows XP операційної системи Windows XP.