Як малювати леопарда. Як намалювати олівцем малінькава ліопарда.

Леопард - ефектний представник сімейства котячих. Це досить велика тварина з трохи стиснутим з боків тілом середньої довжини. Шерсть леопарда коротка. По всьому тілу кішки, за винятком черевної частини, шкура покрита чорними, різними за величиною плямами. Вуха коротше, ніж у інших кішок, закруглені на кінцях.
Вам знадобиться
  • Простий олівець, папір.
Інструкція
1
Для початку побудови фігури леопарда , намітьте її розташування на аркуші паперу. Простежте за тим, щоб фігура не виходила за межі аркуша. Накидайте контури тварини, без урахування пишності вовни, проводите тільки лінії.
2
Щоб зобразити сидячого леопарда , проведіть вертикальну лінію, рівну по довжині висоті фігури. Розділіть лінію на 4 частини. Зверху в? частці розмістіть голову. Намалюйте овал, злегка витягнутий в сторони з невеликим нахилом на бік. З підстави голови проведіть дугу вліво, намітивши контур спини.
3
Пряму лінію, проведену на самому початку, виміряйте від основи голови до кінця. Розділіть навпіл. Зверху до середини лини напишіть овал, витягнутий зверху вниз, вийде контур грудини. Від середини проведіть вниз дві прямі лінії - ноги.
4
Уздовж лінії спини на 2/3 розмістіть овал, щоб отримати контури боків і живота. У самому низу в 1/3 частці виконайте овал поменше для позначення стегна.
5
Намалюйте закруглені вуха. Розділіть овал голови на 4 рівних частини, провівши дві лінії, що перетинаються під прямим кутом. Паралельно лінії, що йде вниз від місця перетину, з двох боків від неї проведіть дві риси. Внизу голови з'єднайте їх кінці і прокреслите трикутник, формуючи ніс.
6
У зовнішніх куточках, утворених при проведенні паралельних ліній, виділіть місце положення очей. Прокреслите з боків всередині овалу голови лінії для формування морди.
7
Уточніть спину. В підставі овалу стегна намітьте задню лапу. Прорисуйте дві передні лапи, намітьте хвіст. Зітріть по сторонам овал голови, залишивши тільки лінії морди. Прорисуйте очі, щоки, рот. Виділіть плечі, холку, спину. Намалюйте кігтики.
8
Внутрішню сторону вух зафарбуйте. Починайте наносити плями на шкуру. На голові малюйте маленькі чорні цятки. Щоки і перенісся пляма не покриті. Далі по всьому тілу леопарда малюйте плями, характерні тільки для шкури леопарда . Усередині вони не чорні, схожі на великі квіти.
9
На ногах плями дрібні, зафарбовані чорним. Намалюйте вуса і брови. Зробіть темнішими вилиці, відстань від плеча до стегна. Додайте відкидані тіні.
Кошачье сімейство відрізняється великою різноманітністю. Це і лев - цар звірів, і мила домашня кішечка, і сухорлявий бігун - гепард, і рись з чарівними пензликами на вухах. Але дивовижна пластичність і грація є загальними ознаками кожного представника котячого племені. Леопард і пантера - це одна тварина, але з різним варіантом забарвлення. Спробуйте намалювати цих звірів олівцем , відобразивши їх красу і грізний характер.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - олівець;
  • - ластик.
Інструкція
1
У леопарда велика кругла голова, м'язисті міцні ноги і трохи видовжене тіло. Це тварина добре лазить по деревах і є грозою мавп. Розгляньте уважно леопарда на фотографіях, зверніть увагу на пропорції його тіла, на розташування і розмір деталей морди. Виберіть те зображення, з якого будете малювати звіра. Наприклад, коли леопард крадеться до жертви.
2
Починайте роботу з ескізу. Якщо хижак підкрадається і намагається бути тихим і непомітним, його тіло витягується практично в одну лінію. Він нагадує готову до польоту стрілу. Голова, тулуб і круп тваринного розташовані на одному рівні.
3
Намалюйте три овалу відповідних цим частинам тіла леопарда. Їх розмір уточніть, подивившись на фотографію. З'єднуйте окружності, не забудьте про прогин на спині тварини. Зробіть плавну лінію, яка об'єднає голову і тіло звіра.
4
Надайте голові трохи витягнуту форму там, де буде ніс і пащу леопарда. Відобразіть в малюнку трохи підняті лопатки на загривку тварини. Попереду шия звіра плавно переходить в грудину, і цю лінію можна продовжити до передніх лап.
5
Витягнутими овалами схематично зобразите лапи леопарда. Подивіться їх розташування на обраної фотографії. Продовжіть лінію спини і намалюйте довгий хвіст.
6
На голові намітьте місця, де знаходяться очі, ніс, вуха і пащу звіра. Поки не вимальовується деталі остаточно, малюнок повинен проявлятися поступово і послідовно, від загального до приватного.
7
Уточніть розташування лап тварини, відобразіть їх напруга перед стрибком. З'єднайте всю фігуру більш точними лініями і штрихами, невірні деталі зітріть акуратно ластиком. Обведіть контур. Отріс деталі морди леопарда. Зверніть увагу на досить широкий ніс, круглі вуха і виразні очі звіра.
8
Тепер постарайтеся зобразити плями на шкурі тварини. Вони не круглі, розгляньте їх на фотографії. Якомога точніше скопіюйте малюнок плям на голові леопарда, він додасть характерний вираз мордочці звіра.