Як підстригти шубу.

Якщо у вашому гардеробі є не надто нова шуба з частково потершись хутром, у вас є можливість продовжити її життя, трохи змінивши її. Один із способів зміни шуби - її стрижка, що перетворює структуру хутра. Існують різні способи стрижки хутра, наприклад, однорідна, коли хутро підстригається рівномірно по всій довжині, фігурна стрижка - на хутрі вистригаються смужки або фігури. Все залежить від бажання і смаку.
Інструкція
1
Відсіч подклад шуби. Ретельно розправте згини. Шкуру необхідно почистити і провітрити, це можна зробити сонячним теплим днем на вулиці або на балконі. Якщо шуба дуже забруднена, то краще віддати в хімчистку. Постеліть на підлогу клейонку, розкладіть на ній шубу до верху хутром і вискубайте всю ость пінцетом. Це досить брудна робота, але вона необхідна для хорошої стрижки. Після цього шубу треба гарненько струснути або пропилососити, щоб видалити випала ость і бруд.
2
Візьміть електричну машинку для стрижки волосся. Переконайтеся, що ножі у машинки гострі, від цього залежить якість стрижки - гострі ножі стрижуть рівніше. Зверніть увагу при виборі машинки на її потужність, більш потужної легше стригти. Визначте, якої висоти буде ворс, і поставте потрібну насадку. Стрижку ведіть знизу вгору. У вас повинна вийти рівна бархатиста поверхню.
3
Поміняйте насадку на більш глибоку, відміряйте від краю подолу вгору смугу шириною рівну ширині насадки. Щоб не збитися, краще по всій довжині кордону покласти довгу лінійку або закріпити мотузочку. Рівне по наміченої лінії вистригайте більш глибоку смугу. У вас вийшла смужка паралельна крайової смузі, але на більш низькому рівні. Від знову отриманої смуги відміряйте потрібну відстань, залишаючи довгий ворс, відміряйте ще раз і повторіть стрижку, так поступите по поверхні всієї шуби. Рукава вистригати окремо, теж знизу вгору. У вас повинні вийти рівні смужки, «під вельвет». При бажанні малюнок можна ускладнити, вистригати не рівня смужками, а придумати який-небудь геометричний малюнок, але тільки в тому випадку, якщо ви впевнені в своїх силах.
4
Поставте на місце подклад, подверніте краю рукавів і подолу, акуратно підшийте ниткою в колір підкладали. Ваша шуба готова!