Як відновити секретне питання. відновлення доступу до поштової скриньки.

З кожним днем система електронної пошти стає найбільш зручною у використанні. Якщо раніше було досить проблематично відновити доступ до e-mail, забувши пароль або логін, то зараз ситуація різко змінилася. Одним з нововведень поштових сервісів стали наявність "Секретного питання" і "Прив'язка до номера сім-карти абонента".
Вам знадобиться
  • - згадати свої реєстраційні дані
Інструкція
1
Зараз мається проста можливість відновлення пароля. Приміром, знаючи секретний питання, користувач впевнений, що ніхто, крім нього, не зможе прочитати пошту при втраті пароля. А якщо ви зробили прив'язку до номера свого стільникового телефону, то шанси шахраїв зменшуються в кілька разів. Тому як стільниковий телефон - річ індивідуальна. Отже, якщо ви з якихось причин забули свій секретний питання, то це не може бути приводом для расстройства.Поетому вам необхідно пригадати всі свої дані, що були введені при реєстрації поштової скриньки. Саме ці дані допоможуть вам відновити доступ до електронної пошти.
2
При відновленні доступу ваша поштова система зажадає вказати одні з нижче перерахованих даних: - вкажіть ваш додатковий поштовий ящик (був вказаний при реєстрації); - введіть номер мобільного телефону (був вказаний при реєстрації); - вкажіть адресу пересилкі.Прі позитивному збігу обставин, вам буде висланий код (sms на вказаний номер телефону) або на ваш електронний ящик прийде лист з підтвердженням зміни (відновлення) пароля. Якщо через якийсь час цього не відбулося, значить, дані вказані вами зараз і в момент реєстрації, не співпали.
3
Завершенням сформованої ситуації може бути лист в службу технічної підтримки вашого поштового сервісу. Необхідно подати заявку на відновлення доступу до поштової скриньки. Протягом доби ви отримаєте відповідь, не залежно від його змісту (позитивний чи негативний).