Як оформити магазин білизни.

Хоча в бізнесі з продажу нижньої білизни досить велика конкуренція, він як і раніше привабливий для підприємців-початківців. Важливо тільки розуміти, що вам знадобиться уважність, терпіння і наполегливість.
Інструкція
1
Для того щоб ваш магазин був упізнаваним, потрібно вміти ясно позначити його особливості. Ви повинні створити зрозумілий привабливий образ, який буде запам'ятовуватися покупцеві. Для цього ви повинні придумати чітку назву і зробити відповідну вивіску
2
Чітко визначте, для якої категорії людей ви будете пропонувати товар, чи будуть це фінансово забезпечені люди, які можуть дозволити собі купувати дорогі товари, або середній клас. Відповідно ви повинні пропонувати товар для обраної вами категорії.
3
Вибирайте приміщення, яке розташовується в центрі, оптимально підійде торгова точка в торговому центрі. Не варто відразу орендувати велике приміщення, витрати будуть занадто високі. Невеликий простір можна використовувати максимально ефективно.
4
Розвивайте сервіс. В умовах конкуренції на цьому ринку - це єдино правильне рішення. Будьте уважні до побажань клієнтів, вони будуть вірними підказками нових послуг. Це може бути, наприклад, замовлення і доставка додому що сподобалася. До кожної клієнтці необхідно підібрати індивідуальний підхід, щоб у неї виникло бажання повернутися до вас не один раз. Продумайте повернення та заміну товару.
5
Персонал набирайте за принципом наявності комунікабельності та вмінню приємно, але в теж час ненав'язливо спілкуватися з покупцями. Дуже важлива наявність такту і вміння не тільки розуміти проблеми клієнта, а й успішно їх вирішувати. Крім того, консультант повинен чудово орієнтуватися в товарі.
6
Створіть в магазин е комфортну атмосферу. Зробіть хороший дизайнерський ремонт. Особливу увагу зверніть на зручні просторі примірочні кабіни. Задоволення покупець повинен отримувати не тільки від самої покупки, але і від процесу вибору і того, як цей товар піднесений.
7
Дуже важливо безпосередньо наявність товару, якщо ви тільки починаєте, запасіться товаром 5 - 6 торгових марок. І з часом збільшуйте це кількість і асортимент. До білизни відносяться не тільки бюстгальтери і труси, але і колготи, панчохи, комбінації, нічні сорочки, боді, корсети і т.д.
8
Робіть розпродаж в кінці сезону за зниженими цінами. Це приверне додаткових клієнтів. Активно використовуйте рекламу та ЗМІ.
9
Регулярно вивчайте тенденції моди нижнього білизни . Тут може багато змінюватися: мереживо, візерунки, тканини, лінії, стилістика і т.д.
Нижня білизна для багатьох жінок є однією з найбажаніших і приємних покупок. Саме тому відвідини такого магазину має стати хорошим способом підняти настрій і порадувати клієнтку витонченої обновкою. Оформлення бутика нижньої білизни грає важливу роль в досягненні цієї мети.
Вам знадобиться
  • - торгове обладнання;
  • - дзеркала;
  • - кулер з водою;
  • - манекени;
  • - аксесуари;
  • - елементи декору;
  • - килим;
  • - диван;
  • - взуттєвої ріжок;
  • - вологі серветки.
Інструкція
1
Продумайте оформлення вітрин. Традиційне використання манекенів досить банально. Постарайтеся знайти більш креативні рішення. Наприклад, створіть атмосферу старовинного будуара: поставте витончений туалетний столик з дзеркалом, пуф, розмістіть манекен в нижній білизні і розкішному пеньюарі, а навколо розкладіть інші комплекти білизни, немов недбало розкидані господинею.
2
При виборі оформлення для магазина віддайте перевагу стриманості, вишуканості і пастельній гамі. Надлишки у вигляді помітних аксесуарів, яскравих кольорів і складної обробки лише відвернуть увагу покупців.
3
Підберіть правильне торгове обладнання. Зручні кронштейни і вішалки завжди збільшують продажі в порівнянні з полками. Виключіть закриті скляні вітрини, які вже давно визнані малоефективними для торгівлі одягом. Поставте біля входу легкі кошика для покупок, в які покупці можуть скласти вибрані комплекти.
4
Приділіть особливу увагу примірочних. Вони повинні щільно закриватися, мати хороші дзеркала і правильне освітлення. Забезпечите примірювальну достатньою кількістю вішалок і поличок, покладіть чистий килимок, ріжок для взуття, вологі серветки. Виключіть занадто яскраве світло, який підкреслить недоліки фігури потенційної покупниці. Правильно оформлена примірочна допоможе істотно збільшити продажі.
5
Розширте простір магазина візуально, використовуючи дзеркала і світлі тони в обробці. Такий нескладний прийом допоможе створити враження великої кількості товару, а також допоможе покупцям уникнути відчуття тісноти.
6
Поставте в торговій зоні зручні дивани, розкладіть журнали, встановіть кулер з водою. Покупниць нерідко супроводжують діти і супутники-чоловіки, які зможуть спокійно відпочити і не будуть квапити клієнтку.
Корисна порада
Продумайте освітлення. В торговому залі світло повинне бути досить яскравим, щоб клієнтки уважно могли розглянути всі деталі.