Як вивести мурах в будинку. Як боротися з домашніми мурахами.

В світі налічується більше 6000 видів мурах. Але в квартирі або в будинку можуть поселитися всього два види - це руді домашні мурашки і червоні. Так як комахи можуть бути переносниками небезпечних захворювань, з причини того що повзають в місцях проживання мишей, щурів, а потім по продуктам харчування, до того ж вони дуже боляче кусаються, з мурахами потрібно боротися всіма доступними способами.
Вам знадобиться
 • - мілкий від тарганів;
 • - аерозолі від літаючих і повзаючих комах;
 • - борна кислота;
 • - мед;
 • - цукор;
 • - фарш;
 • - будь-які спеціальні засоби, які продають у відділі сад і город;
 • - оцет;
 • - бадилля томатів;
 • - нюхальний тютюн;
 • - кориця;
 • - полин;
 • - дріжджі;
 • - розпушувач.
Інструкція
1
Боротьба з мурашками спрямована на скорочення поголів'я з'явилися комах, але основна мета - це знищення матки. Якщо вивести тільки робочих мурах, то це не приведе до їх повного винищення. Тому використовуйте такі засоби, які даватимуть цілеспрямована дія, тобто мурахи повинні принести препарати для знищення на своїх лапках в гніздо і нагодувати ними основне джерело розповсюдження поголів'я - мурашину матку. В одному будинку може оселитися кілька сімей мурах, отже, і маток буде декілька, так як даний вид комах живе виключно своїми сім'ями.
2
Дуже дієвий спосіб знищення мурах - це обробка всіх зон пересування дрібному від тарганів. Купіть будь мілкий, вони продаються під різними торговими назвами, і густо обробіть їм всі плінтуса, дороги до води, стіни. Якщо ви помітили, де знаходиться гніздо, забризкати його аерозолем від літаючих або повзаючих комах.
3
Щоб робочі мурахи принесли кошти для боротьби з ними в гніздо, приготуйте розчин, змішайте 500 мл води з 50 грамами бури, додайте 2 столові ложки меду і 300 гр. цукру. Все ретельно перемішайте і поставте в дрібні блюдця у всіх приміщеннях будинку. Мурахи не тільки наїдяться самі, а й принесуть липкий розчин в гніздо, де їм пригоститься матка.
4
Також можете приготувати суміш з води, меду, цукру, бури та гліцерину. Все змішайте в рівних пропорціях і розкладіть на залізні кришки або дрібні блюдця. Або змішайте 100 гр. м'ясного фаршу і 1 чайну ложку бури. Загалом, буру можна використовувати практично з будь-якими продуктами, купити її можна в аптеці.
5
З народних засобів використовуйте часник, бадилля томатів, нюхальний тютюн. А також корицю, оцет, полин, дріжджі, розпушувач. Для використання цих коштів достатньо створити запах в місцях пересування мурашку, вони не загинуть, але назавжди покинуть ваш будинок або, в крайньому випадку, хоча б на час.
6
Можете для боротьби з мурахами придбати один із засобів, які представлені в широкому асортименті в товарах для саду та городу і розроблені спеціально для знищення мурах.
7
В цілях профілактики появи мурашок вчасно прибирайте брудний посуд, виносьте відро для сміття і не залишайте продукти відкритими. Найчастіше мурахи йдуть в будинок на запах їжі і поселяються в ньому сім'ями, а потім доводиться з ними довго і наполегливо боротися.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=_OjZr31sQdI
Зверніть увагу
Як вивести дрібних мурах з квартири. Мурахи в квартирі. Хто не знає мурах? Навряд чи знайдеться така людина, яка жодного разу не бачив мурахи. Точно не знаю, але може бути в тундрі їх не буває, бо там вічна мерзлота. Вони живуть всюди: і на півдні, і в середній смузі, і на півночі.
Корисна порада
Поява в будинку мурах подібно невеликому навалі. Мурашина армія моментально заповнює весь будинок і знищує всі продуктові запаси. Що приваблює мурах в міських квартирах? В першу чергу, це неприбрані зі столу залишки їжі, немитий посуд в раковині і переповнене відро для сміття. Як вивести мурах з будинку або квартири?