Як почистити комп'ютер від зайвого. Як очистити комп'ютер від мусорів і залишок зайвих підкажіть безкоштовно.

Для стабільної роботи операційної системи рекомендують проводити з певною періодичністю чистку жорсткого диска від зайвих файлів. Для цього існують спеціальні програми, але можна виконати даний процес самостійно.
Вам знадобиться
  • Advanced SystemCare, CCleaner.
Інструкція
1
Для початку скористайтеся можливостями операційної системи Windows для очистки жорсткого диска від сміття. Натисніть клавіші Win (Пуск) і E. Відкриється вікно «Мій комп'ютер ». Клікніть правою кнопкою миші по розділу жорсткого диска, на якому встановлена операційна система, і відкрийте його властивості.
2
Виберіть вкладку «Загальне» та натисніть кнопку «Очищення диска». Зачекайте, поки система знайде зайві (невикористовувані) файли. Виберіть ті групи файлів, які потрібно видалити, і натисніть кнопку OK.
3
Скористайтеся програмою CCleaner або RegCleaner для виправлення і очищення системного реєстру. Дану операцію можна виконати самостійно, якщо ви точно знаєте, що і як необхідно видалити.
4
Запустіть CCleaner і натисніть кнопку «Сканувати». Після завершення цього процесу натисніть кнопку «Видалити».
5
На жаль, видалення зайвих файлів і очищення реєстру недостатньо для повного позбавлення від системного «сміття». Встановіть програму Advanced System Care. Запустіть цю програму.
6
Перейдіть в меню «Очищення Windows». Встановіть галочки біля всіх чотирьох пунктів. Для пошуку зайвих файлів натисніть кнопку «Сканувати». Дочекайтеся завершення цього процесу. Натисніть кнопку «Ремонт» для виправлення помилок операційної системи і видалення непотрібних файлів.
7
Перейдіть в меню «Діагностика системи». Активуйте наступні пункти: оптимізація, безпека і аналіз безпеки. Повторіть алгоритм, описаний в минулому кроці, для усунення несправностей.
8
Відкрийте меню «Утиліти» і виберіть пункт «Прибиральник». Натисніть кнопку «Далі», вказавши попередньо потрібні жорсткі диски. Після аналізу стану диска натисніть кнопку «Далі». Виберіть пункт «Видалити назавжди» і натисніть кнопку «Видалити зараз». Дочекайтеся завершення роботи майстра очищення диска.