Як записати образ на флешку. Як записати образ жорсткого диска на usb флешку з помощю daemon tools.

Образ представляє собою повний вміст диска, записане в одному файлі. Образ зручно викласти в мережі, його можна переписати на будь накопичувач, а потім знову перетворити в диск.
Інструкція
1
Щоб записати образ за допомогою Alcohol 120%, відкрийте програму і виберіть у меню зліва пункт «Створення образів. Вставте диск, з якого вам потрібно зробити образ, і він з'явиться в меню програми Alcohol 120%. Натискайте «Старт, і почнеться процес створення образу з диска. По закінченню процесу, відкрийте папку «Мої документи, де ви знайдете папку Alcohol 120%. Саме тут буде лежати готовий образ. Скопіюйте його, і перенесіть на флешку або інший накопичувач.
2
Щоб записати образ за допомогою Daemon tools, запустіть програму і натисніть кнопку «Створити образ. У діалоговому вікні перейдіть на вкладку «Каталог образів і в розділі« Вихідний файл образу вкажіть папку на флешці, в яку вам потрібно записати образ. Тепер вставте диск, який вам потрібно перетворити на образ і натисніть «Старт. Програма створить образ і автоматично запише його на флешку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=1GNWSxA7Lhg
Зверніть увагу
Крім Alcohol 120% або Daemon Tools, записати образ на флешку можна і за допомогою багатьох інших програм, наприклад, Unetbootin або UltraIso.
Корисна порада
Програма Alcohol 120% після скачування вимагає crack, який зазвичай йде в папці з програмою.