Як пити аскорутин. Аскорутин для чого п'ють.

Аскорутин - це комбінований препарат, що складається з рутину та вітаміну С. Він може використовуватися як в профілактичних, так і в лікувальних цілях при захворюваннях, що супроводжуються ламкістю капілярів.
Інструкція
1
Аскорутин зміцнює стінки судин, регулює метаболічні процеси, заповнює дефіцит вітамінів С і Р в організмі, тим самим сприяючи зміцненню імунітету. Препарат найчастіше призначається лікарями при тромбоцитопенічна пурпура, геморагічних діатезах, ревматизмі, променевої хвороби, гіпертонії, гломерулонефриті та інфекційних захворюваннях, таких як грип, кір, скарлатина і висипний тиф. При прийомі антикоагулянтів і ацетилсаліцилової кислоти показаний профілактичний прийом аскорутин.
2
Пийте Аскорутин після прийому їжі, запиваючи таблетки достатньою кількістю рідини. Однак слід пам'ятати, що лужне пиття, зокрема, мінеральна вода, перешкоджає всмоктуванню вітаміну С (аскорбінової кислоти).
3
Приймайте Аскорутин в добовій дозі 1-2 таблетки, якщо він призначений в профілактичних цілях. Дітям в цьому випадку можна приймати не більше однієї таблетки на день. Тривалість лікування визначається індивідуально, тому перед вживанням препарату проконсультуйтеся з лікарем.
4
Збільште денну дозу до 3-6 таблеток, розділених на три прийоми, якщо препарат призначений в лікувальних цілях. Дитяча лікувальна доза становить 1,5-3 таблетки на добу, прийняті також за 2-3 рази. За свідченнями дозування може бути збільшена, але рішення про це має приймати кваліфікований фахівець. Середня тривалість лікування становить від трьох тижнів до місяця.
5
Припиніть прийом аскорутин, якщо з'явилися побічні ефекти від лікування. Найбільш поширеними проявами непереносимості препарату є головний біль, підвищення артеріального тиску, нудота, що супроводжується блювотою, і порушення сну. При тривалому прийомі також можливий розвиток сечокам'яної хвороби.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=uh5UHZqpAxk