Як зробити фотографії з музикою. Як зробити прізентацію з музикою і фото самі перемещялісь.

Закарбувати приємні спогади - це півсправи. Але переглядати фотографії, слухаючи при цьому точно підібрану музику - це просто захоплююче видовище.
Вам знадобиться
  • Програма Sony Vegas
Інструкція
1
Для того, щоб зробити фотографії з музикою, можна скористатися простою програмою, з якою працювати легко і зручно. Називається вона «Sony Vegas». Запускаємо програму. У вікні, видно багато різних функцій і пристосувань. З першого погляду може здатися, що серед усього цього дуже складно розібратися. Але насправді це не так.
2
Знаходимо у вікні, доріжку для редагування відео. І поміщаємо туди бажані фотографії. Чим більше фотографій, тим менше повинен бути за часом перехід від одного зображення до іншої. В середньому це займає 3 - 5 секунд. Базовий перехід виглядає як плавне перетікання однієї картинки в іншу. Але можна вибрати із запропонованих. Різні геометричні та фізичні переходи значно урізноманітнюють трек ефектами, і викличе безсумнівний інтерес глядачів.
3
Коли з фотографіями буде покінчено, перейдемо до музики. Для цього переміщаємо вподобаний трек на смугу редагування аудіофайлів. Вона знаходиться відразу ж під смугою для редагування відео. Можна відкрити відразу декілька доріжок редагування аудіофайлів. На одній вироблятиметься нарізка і виїмка матеріалу, на другий створюватиметься окремий трек, який може змінюватися в залежності від настрою фотографій. Так само доступні для настройки збільшення гучності, перетікання з однієї мелодії в іншу та інше. Можливості даної програми обмежені лише вашою уявою.