Як позбутися неприємного запаху в будинку. запах старого будинку на дачі.

Неприємні запахи в домі можуть бути викликані різними причинами і псують враження навіть від затишного і добре прибраного житла. Боротися з запахами можна різними способами і вони залежать від того, яка справжня причина поганого запаху.
Вам знадобиться
  • - нові шпалери;
  • - чистячі і миючі засоби;
  • - вапно;
  • - хлоровмісні засоби;
  • - серветки .
Інструкція
1
Якщо причина появи запаху в тому, що підгоріла їжа, смажилася риба або хтось один раз покурив, то досить ретельно провітрити квартиру, прибрати залишки їжі, помити посуд з використанням миючих засобів і підлогу, і освіжити повітря будь-яким аерозолем . Але іноді запахи глибоко в'їдаються в м'яку меблі, килими, шпалери. В цьому випадку простий прибиранням неможливо усунути неприємний запах і доводиться приймати більш глобальні заходи.
2
З постійним неприємним запахом можна боротися тільки ремонтом. Зніміть старі шпалери, обробіть стіни антисептиком. Якщо стелі миються, то ретельно промийте їх за допомогою спеціальних засобів або мильного розчину з додаванням хлорсодержащего кошти. Винесіть всі м'які меблі для просушки, розведіть крапельку хлорсодержащего кошти на 5 літрів води, змочіть серветку, протріть всі м'які меблі і просушіть.
3
Зніміть всі штори, виперіть їх і повісьте сушитися на вулицю. Якщо в домі маються настінні килими, паласи, можете їх випрати у дворі за допомогою щітки, рідкого миючого засобу і шланга або віддати в хімчистку, де проведуть не тільки видалення запахів, але і ретельно вичистять килими, а також оброблять складом перешкоджає всмоктуванню пилу.
4
Приберіть все з шаф, з антресолей. Переберіть речі, викиньте все непотрібне, шафи протріть серветкою, змоченою в розчині з води і хлорки, направте на шафи теплової вентилятор. Всі речі перепрала. Дуже часто деякі речі лежать роками невипраними, наприклад постільна білизна, якщо комплектів багато, а постійно діставати їх не хочеться і багато господинь, відразу знявши один комплект, швиденько його перуть, включають програму сушки, пару раз проходяться праскою і знову стелять. Виходить, що іншими комплектами користуватися і колись і неохота.
5
Якщо будинок приватний і є підвальне приміщення, зробіть у ньому генеральне прибирання, розведіть звичайну вапно і побілити весь підвал. Вапно чудово прибирає всі неприємні запахи і вбиває всіх мікробів.
6
Перекл шпалери, повісьте чисті штори, занесіть меблі і килими з паласами, складіть все перепрала білизна на місце і ви побачите який чудовий аромат в домі . Від неприємного запаху не залишиться і сліду.