Як продовжити життя лампочці.

Енергозберігаючі лампочки стоять на порядок вище, ніж звичайні лампи розжарювання. Саме тому з лампочками Ілліча люди розлучаються без жалю. Продовжити життя енергозберігаючої лампочки можна, варто лише правильно з нею поводитися.
Інструкція
1
Про схоронності лампочки подбайте відразу ж, після її придбання. Якщо ви зробили покупку в холодну пору року, то, після того, як ви прийдіть додому, не вкручуйте її одразу. лампочки потрібно трохи відігрітися. Потім акуратно вкрутіть її, тримаючись за цоколь. Електрика краще відключіть, так як брати лампочку за колбу не рекомендується, а при контакті цоколя та електрики вас може вдарити струмом. Будьте уважні, найслабше місце у енергозберігаючих ламп розташовується в місці з'єднання колби і цоколя.
2
Якщо ви включили лампочку, то не вимикайте її раніше, ніж через 30 секунд, інакше вона може згоріти. По можливості взагалі не "грати" з вимикачем, адже термін служби лампи залежить саме від кількості включень. Навіть якщо не вимикати її цілодобово, то буде значна економія, порівняно з використанням ламп розжарювання.
3
Чи не ставте енергозберігаючі лампочки в закриті світильники. Температура всередині плафона зростає, лампа нагрівається, а через це підвищується ризик того, що вона перегорить. Та й даний вид ламп не призначений для використання в закритих світильниках, так як світло і так м'який, і не напружує, а додаткове поглинання яскравості плафоном не потрібно.
4
Намагайтеся купувати тільки якісні лампи, правда, їх вартість на порядок вище, але і служать вони значно довше. Гарна енергозберігаюча лампочка просто не може коштувати дешево, адже для їх виготовлення використовуються новітні технології, що вимагають високих матеріальних витрат.
5
Більш детальну інструкцію з використання лампочок прочитайте на упаковці. Не забудьте зберегти чек, в разі згоряння лампи протягом 1 року, вам повинні її замінити. Намагайтеся не викручувати лампочку з світильника, якщо, звичайно, ви не зібралися помити люстру.