Як розібрати КПК.

Сьогодні КПК користуються великою популярністю. Незважаючи на високий рівень їх надійності, іноді бувають різні технічні збої. Причиною може стати не тільки падіння апарату, а й звичайний пил. Для чищення або ремонту потрібно його розібрати, але не всі знають, як це зробити правильно.
Інструкція
1
Витягніть і отліжіте стилус, заглушку карти і саму карту, а також заглушку зовнішньої антени. Далі відкрийте кришку задньої панелі та зніміть з телефону акумулятор. Поверніть плоскою викруткою вліво і витягніть засувку антени.
2
Зніміть кришку антени. Для цього вставте плоску пластину, товщина якої 1,2 мм, під кутом в 300. Для зняття антени відкрутіть два гвинти у верхній частині телефону і зніміть її. Для більшої зручності відіжміть за допомогою пластикової пластини засувку.
3
Відкрутіть два гвинти в низу корпусу, щоб відокремити від нього рамку. Починайте акуратно відокремлювати кришку корпусу. Пам'ятайте, що неправильні дії під час розбирання можуть пошкодити корпус телефону. Між задньою і передньою частиною вставте пластину. Трохи нею рухаючи, расщелкніте всі засувки (зазвичай це 3 засувки з кожного боку).
4
Розділіть корпус і рамку за допомогою пластини. Зніміть динамік.
5
Зніміть камеру. Для цього потрібно потягнути шлейф одночасно з обох сторін. Кут не повинен перевищувати 90o.
6
Вийміть з корпусу динамік, використовуючи пінцет.
7
Від'єднайте від основної плати шлейф плати кнопок і екран. Для цього, використовуючи пластину, расщелкніте роз'єм екрану і витягніть його, використовуючи пінцет.
8
Відкрутіть на основній платі два гвинти, щоб розділити кришку корпусу і основну плату.
9
Використовуючи пластиковий пінцет, зніміть ковпачок з роз'єму навушників.
10
Зніміть роздільник та ущільнювачі з плати кнопок, а також мотор вібро.
11
Зніміть плату кнопок. Для цього необхідно відкрутити 4 гвинти по торцях плати.
12
Відокремте від корпусу КПК екран. Для цього використовуйте пластиковий пінцет. Зніміть з корпуса кнопки. Відкрутіть фіксатор і зніміть з допомогою пінцета динамік.
13
Складіть все у окремому місці і закрийте від попадання пилу.
Зверніть увагу
Конструкція кожного КПК може трохи відрізнятися. Уточнюйте інформацію на офіційних сайтах виробників.