Як встановити мовну панель. відновлення ключів реєстру мовної панелі xp.

Напевно, практично кожен користувач операційних систем сімейства Windows стикався з проблемою раптового зникнення мовної панелі. Як правило, якщо панель зникає, то надовго, і відновити її буває непросто.
Вам знадобиться
  • Відновлення завантаження файлу Ctfmon.exe.
Інструкція
1
Найчастіше дана проблема зустрічається в операційній системі Windows XP, багато її користувачі вже змирилися з цією проблемою і просто встановлюють програми на комп'ютер, які виробляють автоматичну зміну мов. Прикладом такої програми може служити Punto Switcher від компанії Yandex чи утиліта Keyboard ninja.
2
Мовна панель знаходиться в панелі завдань, радом з годинником. Як правило, вона має вигляд перемикача зі значеннями En і Ru. Як з'ясувалося через деякий час після виходи програми, вся проблема полягала у файлі ctfmon.exe. Він самостійно пропадав з меню автозавантаження системи. Але відновлення цього пункту ще не вирішувало всієї проблеми.
3
При відновленні значення завантаження цього файлу, ключ реєстру, який відповідає за автозагрузку системи, автоматично скидався. Таким чином, у проблемі мовної панелі залишався винен той самий ключ реєстру. Вирішується дана проблема створенням ключа реєстру, який відновить завантаження даного файла.
4
Необхідно створити новий текстовий документ. Відкрийте його і скопіюйте ось ці рядки: Windows Registry Editor Version 5.00[HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionRun]"CTFMON.EXE"="C:\WINDOWS\system32\ctfmon.exe"
5
Після цього натисніть кнопку «Файл», виберіть пункт "Зберегти як» і напишіть назву файлу ctfmon.reg. Запустіть цей файл, натисніть кнопку «ОК».
6
Перезавантажте комп'ютер і перевірте наявність мовної панелі. У деяких випадках цей файл є пошкодженим і його робота можлива тільки після відновлення. Для відновлення файлу можна скористатися інструментом «Відновлення системи» або «Відновлення оригінальних файлів» з диска, з якого відбувалася установка операційної системи на комп'ютер.