Як змінити номер телефону ВКонтакте. Як змінити номери сторінок.

У сайту ВКонтакте багато сервісів. Один з них - прив'язування особистої сторінки до номером мобільного телефону користувача. Це потрібно для того, щоб наприклад, надіслати код доступу до аккаунту при відновленні пароля або при реєстрації нової людини на порталі. Але як змінити номер ВКонтакте , якщо ваш особистий номер мобільного телефону довелося змінити.
Вам знадобиться
  • -комп'ютер;
  • -доступ в інтернет;
  • -мобільний телефон.
Інструкція
1
Отже, зайдіть на свою сторінку. Натисніть вкладку «Мої налаштування». Далі перегортайте вниз поки не знайдете напис «Змінити номер мобільного телефону ». В полі «Новий номер» напишіть власне відповідну комбінацію цифр номера для зв'язку з вами. Потім натисніть кнопку «Змінити номер телефону ». Після цього відкриється форма з поясненням, що на обидва номери надійшли смс з кодами підтвердження. Їх необхідно вказати нижче. Якщо ж у вас немає доступу до старого номером, натисніть вкладку «тут», яка повинна міститися в тексті вікна.
2
Коли ви перейшли по ній, відкриється ще одна форма. Там вкажіть код, що прийшов на новий номер. У випадку, якщо смс не доходить до вас протягом 15 хвилин, спробуйте запитати код повторний. Все це робиться абсолютно безкоштовно. Тому побоюватися нічого. Протягом наступних двох тижнів на вашій сторінці буде періодично виводиться повідомлення про те, що система скоро змінить номер. Після закінчення цього тимчасового таймаута номер буде змінено остаточно.
3
За допомогою мобільного телефону ви можете легко управляти сторінкою ВКонтакте . За смс-повідомленнями можна розміщувати статуси на стіні. Або, наприклад, ви знаходитесь у відпустці, і немає можливості вийти в інтернет з комп'ютера. Тоді знову звертайтеся до стільникового телефону. Адже по ммс так зручно викладати свіжі фотографії для своїх друзів.
4
Загалом, ваш номер мобільного телефону - це своєрідна перепустка у світ сайта ВКонтакте . За допомогою нього також можна отримувати повідомлення про оновлення в акаунтах цікавих вам людей або ж навпаки самому запрошувати і реєструвати нових користувачів. Для цього потрібно натиснути кнопку «Запросити», що знаходиться вгорі праворуч і слідувати інструкціям на запрошення людей. За таку послугу, та людина, що давно хотів потрапити на сайт ВКонтакте скажемо вам тільки слова подяки.
Зверніть увагу
Адміністрація сайту повинна повністю гарантувати конфіденційність наданих вами даних.
З недавніх пір зазначення номера мобільного телефону є обов'язковим кроком при реєстрації в соціальній мережі «ВКонтакте». Даний номер використовується для підтвердження особи користувача і здійснення різних операцій. При бажанні його можна змінити на свій розсуд.
Інструкція
1
Увійдіть у ваш профіль у соціальній мережі «ВКонтакте», використовуючи логін і пароль. Перейдіть в пункт меню «Мої налаштування». Перегорніть сторінку вниз до пункту «Номер Вашого телефону». Тут ви побачите свій поточний номер, частина якого схована в цілях безпеки. Натисніть на кнопку «Змінити номер телефону». Якщо ж сторінка була зареєстрована давно, ви побачите поле «Прив'язати номер телефону на сторінку».
2
Введіть бажаний вами номер в міжнародному форматі, як буде вказано в інструкції на екрані. На вказаний телефон буде відправлено смс-повідомлення з цифровим кодом, який потрібно буде ввести у відповідному полі. Після цього відбудеться зміна номера телефону, а у верхній частині вашої сторінки з'явиться відповідне повідомлення, яке залишатиметься на увазі протягом 14 днів. Якщо після закінчення цього терміну ви не зробите жодних дій, новий номер буде остаточно закріплений за вашою сторінкою. Соціальна мережа «ВКонтакте» дозволяє змінити номер не більше 3 разів.
3
Якщо ви вичерпали всі спроби зміни номера телефону, ви можете видалити стару і зареєструвати нову сторінку, вказавши бажані дані. У цьому випадку не забудьте зберегти окремим файлом список ваших друзів, а також усі інші необхідні дані (фотографії, документи, відеофайли і т.д.), щоб швидко відновити їх при реєстрації нової сторінки.
4
Соціальна мережа «ВКонтакте» також передбачає можливість зміни номер телефону, який видно друзям на вашої сторінки в розділі «Контактна інформація». Натисніть на кнопку «Редагувати» і видаліть дані в рядках «Мобільний телефон» та «Додатковий телефон», після чого вкажіть бажану інформацію. Натисніть «Зберегти».
5
Деякі користувачі стикаються з зломом їх особистої сторінки зловмисниками, які змінюють поточний номер телефону та інші реєстраційні дані. Через це користувач втрачає доступ до свого профілю. У даній ситуації зверніться в службу підтримки соціальної мережі «ВКонтакте», клацнувши відповідне посилання на головній сторінці сайту. Опишіть суть проблеми. Зазвичай вона вирішується вже протягом 1-2 діб, після чого на ваш вказаний при реєстрації номер телефону або e-mail прийде повідомленні про успішне повернення сторінки. При вході в свій профіль вам буде автоматично запропоновано встановити новий номер телефону, а також логін і пароль.