Як спонукати батьків купити телефон.

Мобільні телефони стали невід'ємною частиною сучасного життя. Сьогодні вже складно уявити, як може людина обходитися без телефону, як, наприклад, у школяра може не бути засоби зв'язку з батьками. Втім, не всі дорослі вважають високотехнологічну штучку безпечної і дозволяють своїм нащадкам користуватися їй.
Інструкція
1
Якщо ваші батьки не хочуть купити вам мобільний, аргументуючи це тим, що дитина і телефон погано один на одного впливають (один позбавляється здоров'я, а інший іноді і життя), то доведіть, що ви - людина розсудлива і досить дорослий для того, щоб користуватися телефоном, дотримуючись запобіжних заходів. Чи не заучувати напам'ять інструкцію, краще просто стежте за своєю поведінкою, щоб мама з татом бачили, що вам можна довіряти.
2
Скажіть батькам, що у ваших друзів є телефони , а ви не хочете відколюватися від колективу. Є, звичайно, дорослі, які дадуть відповідь: «Потрібно вчитися бути самостійним», але більшість усвідомлюють, що для маленької людини немає нічого гіршого, ніж залишатися на самоті і розуміти, що ти не такий як усі.
3
Спробуйте поговорити з батьками. Поясніть, навіщо вам необхідний мобільний телефон, чому ви просите купити його. Не наполягайте, не вимагайте і не вередує, - це нічого не дасть для досягнення мети. Говоріть серйозно, аргументуючи свою точку зору.
4
Думаючи, як змусити батьків купити мобільний телефон, багато дітей забувають про те, що доходи сім'ї можуть бути занадто низькими для здійснення такої дорогої покупки. Не зліться, якщо близькі відкладають похід в магазин на довгий термін, можливо, вони просто не можуть вчинити інакше.
5
Спробуйте домовитися з батьками про те, що вони куплять вам телефон не в якості подарунка, а в якості винагороди за що-небудь. Наприклад, візьміть на себе догляд за квітами або прибирання квартири. Коли договір буде укладено, приступайте до виконання обов'язків. Намагайтеся працювати добре, не лінуйтеся, і тоді, бачачи ваші старання, мама не зможе не виконати своєї обіцянки. Погодьтеся, перш ніж щось отримати, треба щось зробити. Такі вже закони цього світу!