Як швидко вивчити правила дорожнього руху. вивчення дорожніх знаків.

Знання правил дорожнього руху ніколи не буде зайвим. Незалежно від того, чи є у вас машина або ви тільки збираєтесь здавати на права, знання ПДР прігодітся.Чтоби швидко вивчити правила дорожнього руху, знадобиться лише трохи часу і терпіння.
Вам знадобиться
  • - друковане видання Правил дорожнього руху;
  • - комп'ютер з доступом в інтернет.
Інструкція
1
Правила дорожнього руху знати необхідно всім. Водите ви машину або поки є пішоходом - ці знання знадобляться вам кожен день. Кому загорівся сигнал світлофора, чи можна переходити в цьому місці дорогу, чи пропустить Вас водій, чи не оштрафують за припаркований автомобіль - ось тільки деякі питання з величезної безлічі тих, які за допомогою правил дорожнього руху вирішуються кожен день.Без знання правил дорожнього руху неможливо отримати водійські права будь-якої категорії. Тому краще їх почати вчити заздалегідь.
2
Щоб швидко вивчити правила дорожнього руху, є кілька способів. Для того, щоб зрозуміти, який з них краще підійде саме вам, подумайте, яку інформацію ви краще сприймаєте: друковану або образную.Еслі вам простіше запам'ятати прочитане, придбайте друковану збірку Правил дорожнього руху (прослідкуйте, щоб він був останній редакції, з актуальними правками і коментарями). Починайте вивчати правила, уважно читаючи розділи і при необхідності конспектіруя особливо важливі моменти. Зверніть особливу увагу на главу "Дорожні знаки".
3
Якщо у вас більше розвинене образне мислення, можливо, буде простіше вивчити правила дорожнього руху за допомогою спеціальних програм. Введіть в пошуковику "ПДР онлайн", виберіть посилання на офіційний сайт ДАІ (www.gai.ru) і почніть вивчення правил дорожнього руху на прикладах. Програма для складання іспиту з ПДР складається з карток, кожна з яких містить опис дорожньої ситуації і кілька варіантів відповіді по правильним діям. При невірній відповіді система фіксує вашу помилку і видає докладний рішення прикладу з витягами з ПДД.Счітается, що даний варіант більш ефективний, оскільки дозволяє крім вивчення підготуватися до здачі теорії в ДАІ (на іспиті використовується та ж програма) .Чем частіше ви будете проходити онлайн-тестування, тим швидше і краще запам'ятайте правила дорожнього руху.
Зверніть увагу
При невірних відповідях уважно ознайомтеся з коментарями системи - це допоможе уникнути помилок в майбутньому.
Корисна порада
Частіше проходите онлайн-тестування на сайті www.gai.ru - це допоможе швидко вивчити правили і підготуватися до здачі теорії.