Як відмити раковину.

Навіть стара раковина може заблестеть як новенька, якщо як слід її почистити. Тільки робити це потрібно з розумом. І бережіть свої руки - надіньте гумові рукавички перед тим, як візьметеся за цю справу.
Інструкція
1
Для початку необхідно заткнути слив і наповнити раковину гарячою водою. Далі влийте туди склянку відбілювача і залиште відмокати. Через годину злийте воду і як слід промийте раковину . Слідкуйте за тим, щоб відбілювач не потрапив на одяг, інакше на ній залишаться плями.
2
Якщо раковина виконана з нержавіючої сталі, то гарненько потріть її спеціальною залізною мочалкою. Особливу увагу приділіть проблемних місць - для того, щоб відчистити їх, доведеться докласти деяких зусиль.
3
Візьміть будь миючий засіб, що не містить аміаку і почистіть їм раковину .
4
Візьміть який-небудь гострий і тонкий предмет (наприклад, ніж) і вичистіть забруднення з-під краю раковини. Діяти треба приблизно так само, як при чищенні бруду з-під нігтів. Для того, щоб як слід відтерти раковину в тому місці, де вона з'єднується з краном, можна скористатися старою зубною щіткою.
5
Як випливає обполосніть раковину .
6
Тепер, коли раковина стала чистою, можна надати їй блиск. Для цього візьміть засіб для миття вікон і натріть раковину , після чого насухо витріть її чистим рушником.
7
Якщо після всіх пророблених процедур раковина так і не заблищала - нанесіть на поверхню тонкий шар воску або оливкової олії і відполіруйте ганчіркою.
8
Для того, щоб кухонна мийка сильно не загрязнялась в процесі щоденного використання, необхідно класти брудний посуд не в неї, а ставити поруч. Наприклад, виділіть для цього миску або каструлю. Не забудьте попросити про це і своїх домочадців. А якщо вони страждають забудькуватістю - то наклейте над раковиною записку з проханням.
9
Щовечора обполіскуйте раковину і насухо протирайте її. У такому випадку необхідність "відмочувати" її з відбілювачем відпаде.
Зверніть увагу
При змішуванні чистячих засобів на основі хлору з побутовою хімією, що містить аміак, можуть виділятися токсичні речовини.
Корисна порада
Якщо у вас незвичайна раковина (наприклад, кольорова або скляна), то не полінуйтеся і загляньте в інструкцію. Там має бути написано, як її чистити.