Як зв'язати кроша.

Мультфільм «Смішарики» дуже люблять дивитися малюки. А милий кролик Крош, мабуть, один з найулюбленіших героїв дітвори. Ви можете порадувати вашої дитини, зв'язавши цього забавного героя. Смішарик має круглий тіло, тому найпростіше буде в'язати його за допомогою гачка.
Вам знадобиться
  • - гачок № 3;
  • - товста пряжа голубого кольору;
  • - гачок номер 1;
  • - пряжа білого кольору;
  • - трохи рожевою і чорною нитки;
  • - маленький м'ячик.
Інструкція
1
Тільце Кроша - кругле, тому як шаблон візьміть м'ячик, так вам буде зручніше в'язати гачком цю деталь.
2
ТелоНаберіте дві повітряні петлі, в другу петлю пров'яжіть шість стовпчиків без накиду. У першому ряду пров'яжіть в кожен стовпчик по два стовпчики без накидов. Разом у вас має вийде 12 стовпчиків. У другому ряду в'яжіть по два стовпчики в кожному другому стовпчику (у вас повинно вийде 18 стовпчиків). У третьому ряду пров'язуйте по два стовпчики в кожному третьому. В четвертому - в кожному четвертому і так далі, поки не довяжете до сьомого ряду. У ньому має вийде 48 стовпчиків без накиду. Далі зменшуйте петлі в зворотному порядку. В кінці в'язання залиште отвір, через яке вийміть м'ячик і набийте тулуб синтепоном. Вийшло отвір, обв'яжіть стовпчиками і закріпіть нитку.
3
УшіНаберіте дві повітряні петлі, в другу петлю від гачка пров'яжіть шість стовпчиків без накиду. У першому ряду майбутнього вуха пров'яжіть в кожен стовпчик по два стовпчики без накидов. Разом у вас має вийде 12 стовпчиків. У наступному ряду в'яжіть по два стовпчики в кожному другому стовпчику (у вас повинно вийде 18 стовпчиків). Третій і четвертий ряди в'яжіть стовпчиками без надбавок. В п'ятому ряду в кожен третій стовпчик попереднього ряду пров'яжіть по два стовпчики (вийде 24 петлі). У шостому ряду збільшень не зробите. А в сімох не пров'язуйте кожен третій стовпчик (в підсумку залишиться 18 стовпчиків). Восьмий ряд в'яжіть без убавок. В дев'ятому ряду не пров'язуйте кожен другий стовпчик (12 петель). З десятого по п'ятнадцятий ряди в'яжіть стовпчиками без накиду, чи не збавляючи. Зв'яжіть друге вухо аналогічно. Вушка злегка набийте синтепоном і вставте каркас із дроту. Тепер їх можна згинати в надавати їм будь-яку форму.
4
НогіДля кожної ноги зв'яжіть по 2 овалу. У підсумку, у вас повинно вийти чотири деталі. Зробіть ланцюжок з семи повітряних петель плюс одна петля підйому. Далі в'яжіть по колу. В першому ряду в першу петлю пров'яжіть шість стовпчиків без накиду, в наступну три, потім п'ять стовпчиків із зворотного боку ланцюжка і два стовпчики (у першому ряду має вийде 16 петель). У другому ряду в'яжіть п'ять стовпчиків, в наступні три стовпчики по два, потім шість і три (20 стовпчиків). У третьому круговому ряду в'яжіть п'ять стовпчиків, в наступні чотири стовпчики по два, потім вісім, три і один (вийде 26 стовпчиків). І, нарешті, останній ряд. В'яжіть сім стовпчиків, потім по два стовпчики в наступні шість, потім десять, три і два в залишилися петлі (наприкінці в'язання деталі повинно вийти 34 стовпчика, а деталь прийме овальну форму).
5
РукіНаберіте дві повітряні петлі, в другу петлю від гачка пров'яжіть шість стовпчиків без накиду. У першому ряду майбутнього вуха пров'яжіть в кожен стовпчик по два стовпчики без накидов. Разом у вас повинно вийти 12 стовпчиків. У наступному ряду в'яжіть по три стовпчики в шостому і дванадцятому стовпчику (разом, 16 стовпчиків). Третій ряд в'яжіть стовпчиками без надбавок. А в четвертому не пров'язуйте шостий, сьомий, тринадцятий і чотирнадцятий стовпчики. П'ятий ряд в'яжіть без надбавок і убавок. У шостому ряду не пров'язуйте кожен другий стовпчик. В сьомому пров'яжіть залишилися вісім петель стовпчиками без накиду.
6
ГлазаДля очей візьміть нитку білого кольору і набагато тонше, ніж пряжа для попередніх деталей. Це може бути будь-яка бавовняна пряжа, наприклад, «Ірис». Гачком №1 зв'яжіть два овалу таким же чином, як в'язали ноги для Кроша .
7
ЗрачокНаберіте дві повітряні петлі ниткою чорного кольору і пров'яжіть в другу від гачка петлю шість стовпчиків без накиду.
8
НосНітью рожевого кольору наберіть дві повітряні петлі і пров'яжіть в другу від гачка петлю шість стовпчиків без накиду. У першому ряду в'яжіть по два стовпчики без накиду в кожен стовпчик попереднього ряду. У третьому ряду кожні два стовпчики в'яжіть разом до закриття.
9
СборкаСшейте деталі ніг і рук. Злегка набийте їх синтепоном. Пришийте до тіла Кроша . Пришийте вуха, очі, зіниці і ніс. Рот вишийте чорними нитками. Іграшка готова.