Як оцінити свою роботу на підприємстві. Як оцінити роботу компанії.

Оцінка роботи персоналу служить для менеджменту компанії основним джерелом інформації про працівників. Самостійна оцінка несе інші функції. Вона допомагає структурувати роботу , визначити свій професійний рівень і є основою для подальшого розвитку
Вам знадобиться
  • - посадова інструкція;
  • - план роботи;
  • - професійне тестування.
Інструкція
1
Складіть свій особистий план роботи на найближчий звітний період (місяць або квартал). Якщо у вашому відділі вже ведеться планування, даний документ має дещо відрізнятися від офіційного. Визначте індивідуальні завдання в рамках загального проекту, позначте етапи їх виконання. Викладіть свою концепцію керівництву компанії. В кінці звітного періоду проаналізуйте результат роботи. Даний особистий план допоможе не тільки оптимізувати вашу діяльність на підприємстві, а й самостійно оцінити її.
2
При надходженні на роботу , як правило, співробітнику видається посадова інструкція. Уважно ознайомтеся з основним функціоналом, який ви повинні виконувати. Занесіть ключові пункти в таблицю і виставляйте собі оцінку кожні півроку. Об'єктивний аналіз власної результативності допоможе визначити ваші слабкі і сильні сторони. З підсумками такої оцінки не обов'язково ділитися з керівництвом, використовуйте їх для особистого вдосконалення. Можливо, в рамках такої роботи ви прийдете до висновку, що переросли власну посаду.
3
У великих компаніях нерідко проводиться тестування з метою визначення професійного рівня працівників та їх лояльності підприємству. Використовуйте результати подібних тестів як основу для розвитку. Обговоріть з керівництвом основні моменти, які ви хотіли б змінити у роботі.
4
Порівняйте власну роботу на підприємстві з аналогічним функціоналом, виконуваним в інших компаніях. Вивчіть ринок праці на сьогоднішній день. Намагайтеся бути в курсі основних змін і тенденцій. Об'єктивна оцінка вашої роботи повинна мати основну мету - отримання гідної зарплати. Якщо після самостійної оцінки ви прийшли до висновку, що достатньо сильні в своїй посаді, поговоріть з керівництвом про підвищення гонорару.
Зверніть увагу
Будьте об'єктивні у власній оцінці. Багато схильні перебільшувати свої досягнення. Зайвий снобізм і необгрунтоване завищення значущості може негативно відбитися на кар'єрі.
Корисна порада
Якщо вам важко у самостійній оцінці, зверніться до кар'єрного консультанта. Такі фахівці сьогодні користуються все більшим попитом і допомагають створити потрібні орієнтири для розвитку.