Як позбутися посічених кінчиків волосся.

Багато жінок мріють про довгі здорових волоссі . Однак, чим волосся довше, тим сильніше вони січуться. Як потрібно доглядати за волоссям, щоб вони завжди виглядали здоровими і красивими?
Інструкція
1
У першу чергу посічені кінці потрібно обрізати. Краще всього зробити це гарячими ножицями. Цю процедуру ви зможете провести самостійно в домашніх умовах. Скрутіть волосся в джгут. У напрямку, протилежному зростанню волосся, проведіть рукою. З джгута будуть вибиватися січні кінці. Зістрижіть їх за допомогою гарячих ножиць. Проводите таку процедуру раз на місяць.
2
Зменшенню кількості посічених кінчиків може сприяти процедура змазування волосся раз на два тижні спеціальними маслами. Найкраще підійде оливкова, реп'яхову або мигдальне. Його потрібно втерти в шкіру голови, а так само у волосся по всій їх довжині. Оберніть голову поліетиленом, пов'яжіть хусткою. Протримаєте це все приблизно півгодини. Після цього вимийте волосся в теплій воді звичайним шампунем. Завершіть всю процедуру бальзамом-ополіскувачем. Пам'ятайте, що навіть найдорожчі шампуні позбавляють шкіру голови природного жирового шару, а так само сушать структуру волосся. Тому косметичні масла, які ви будете наносити на волосся, посприяють посиленого захисту їх від агресивного впливу шампунів, запобігаючи появу надалі посічених кінців.
3
Виконуйте наступні правила по догляду за волоссям. Під час сушіння волосся феном, включайте холодний потік повітря. Він не буде пересушувати і обпалювати голову. Після миття не витирайте волосся рушником, а просто злегка промокніть їх бавовняною тканиною. Ніколи не розчісуйте мокре волосся. Засоби для догляду та укладання придбайте такі, які не містять у своєму складі спиртів. Чи не перегрівайте волосся на сонці. Під час засмаги надягайте панаму. У зимовий період обов'язково ховайте їх під шапку і одяг.
4
Регулярно проводите масаж голови. Це прискорить не тільки ріст волосся, але і їх загальний стан. Робіть його легкими круговими рухами, до тих пір поки не відчуєте тепло.