Як підключити навушники в скайпі.

В даний час інтернет дає можливість не тільки знаходити потрібну інформацію, але також і спілкуватися з різними людьми. Уже кілька років найбільшою популярністю користується програма Skype, яка дозволяє не тільки спілкуватися за допомогою письмових повідомлень, а й у звуковому і відео форматах.
Інструкція
1
Щоб підключити навушники в скайпі, необхідно спочатку розібратися з висновками на його кінці. Якщо це навушники з мікрофоном, то на кінці ви можете побачити два штекера (як правило, один зелений, другий червоний). В цьому випадку їх треба увіткнути в відповідні кольорам гнізда звукової карти, яка зазвичай розташовується ззаду системного блоку знизу. Найчастіше колір виводу для навушників - зелений, а для мікрофона червоний, але це не правило. Вдало виконавши цей етап, заходите в Skype.
2
Навряд чи навушники і мікрофон зароблять відразу ж. Необхідно попрацювати в меню налаштувань програми, щоб домогтися остаточного результату. Для цього заходимо на вкладку «Інструменти» далі «Налаштування» і, нарешті, «Налаштування звуку». Перед вами з'явиться меню зі звуковими настройками. Для настройки мікрофона в випадаючому списку виберете марку бажаного пристрою, який ви підключили. Далі в розділі "Динаміки" вибирайте ваші навушники. Якщо все вийшло, то можете спокійно спілкуватися.
3
Найчастіше в випадаючому списку немає тих пристроїв, якими ви б хотіли користуватися під час розмови. Для цього є свої проблеми. Основна біда полягає в тому, що на підключене устаткування комп'ютер просто не знайшов драйверів. Найпоширенішим і зручним драйвером для звукової системи, в тому числі і для навушників, є Realtek HD. Вона мається у вільному доступі в інтернеті. Слід встановити цю програму, і вже за допомогою її інтерфейсу визначити всі потрібні звукові пристрої. Ще одна часто спливаюча проблема при підключенні навушників це ваша операційна система. Тому перед тим як качати скайп подивіться уважно, чи підходить він для вашої системи. Якщо скайп не підходить до всієї системи, то ніякі драйвери для навушників не врятують становища, поки на комп'ютері чи не з'явиться адаптована система Skype.
4
І нарешті, в Skype існує програма Sound Test Service, яка перебуває у списку ваших контактів. За допомогою неї ви можете перевірити якість роботи навушників і аудіо системи в цілому.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=plEeJT5MFEI
Зверніть увагу
Навушники для скайпу вибирають люди, які люблять голосове інтернет-спілкування, або геймери, які грають в командні ігри. Для скайпу необхідні навушники з мікрофоном. Інше вже вибирається на ваш смак. Це можуть бути навушники відкритого, закритого типу, бездротові навушники, навушники кліпси.
Корисна порада
В ноутбуках, наприклад, є вбудований мікрофон. Але потрібно врахувати і те, що співрозмовник буде чути вас краще тоді, коли мікрофон у вас буде розміщений біля рота. Тому подумайте про покупку спеціальних навушників з мікрофоном. Щоб перевірити, чи правильно працюють навушники для скайпу, можна відкрити будь мультимедійний файл.