Як зробити красивою ходу.

Красива хода нерозривно пов'язана з хорошою, стрункою поставою, звичкою красиво стояти і сидіти. «Про що рухається кипарис!» Таким порівнянням нагороджували на Сході ходу струнких, величних красунь. Коли людина в ході прям як струнка, їм не можна не замилуватися.
Інструкція
1
При ходьбі корпус зберігайте у вертикальному положенні, як і стоячи. Пряме, вільне, що не напружене становище корпусу, постава, що гармоніює з ходою, забезпечують свободу руху всього тіла. Не ходіть «повзучої» ходою. Рухаючись, ви повинні перетворюватися, чарувати витонченістю, плавною ходою.
2
Думайте про свою ході, про те, як робите крок, як сгибаете ноги і ставите стопи на землю, як тримайте голову, плечі, корпус. Слідкуйте за диханням, йдіть не автоматичне і не машинально. Задумайтесь, з якою швидкістю ви йдете, якої довжини робите кроки, напружено або легко, важко або безшумно ступаєте. Зверніть увагу на ходу оточуючих людей. Підніміть голову, випряміть спину, розправте плечі. Чи не шкандибає на височенних підборах, а дотримуйтесь координацію рухів. Не допускайте закрепощенности, безладності, хаотичності.
3
Виправляйте свою поставу. Сутулість, кругла спина найчастіше зустрічаються у жінок. Виконуйте спеціальні вправи не менше трьох разів на тиждень, повторюючи кожне 10-20 разів. Вашим основним завданням є підняття грудної клітки і відведення плечей назад.Лягте на спину, ноги зігніть. Спираючись потилицею, ліктями і стопами, підніміть таз. Сядьте на підлогу, руки ззаду. Підніміть таз, відведіть голову назад, прогніться з опорою на руки і на одну ногу. Тримайте три-п'ять секунд. Сидячи на підлозі, потилицю спирається на крісло або м'який стілець. Натискаючи головою, підійміть таз і прогнітесь.Сядьте на стілець, кисті на потилиці, голову опустіть вперед. Відведіть голову назад, надаючи руками опір. Ляжте на живіт, руки вздовж тулуба. Підніміть голову і плечі. Тримайте три-п'ять секунд. Лежачи на животі, кисті на потилиці. Підніміть голову і плечі, максимально зігніть ноги в колінних суглобах, головою тягніться до ніг.
4
Прекрасно формує красиву поставу «поза Анжеліки» сядьте на підлогу, долонями упріться на ліве коліно, силу тяжіння тіла трохи перенесіть вперед. Спину випрямити, живіт втягніть. Тримайте якомога довше і частіше. Ця поза прекрасно формує красиву поставу. «Гарний відстане, прямий пережене». Ця народна прислів'я якнайкраще пояснює значення стрункою постави і шкода поганий, зіпсованою.