Як пофарбувати волосся рівномірно.

У домашніх умовах дуже складно справити рівномірне забарвлення волосся. Але нічого неможливого немає. Трошки вправності, досвіду і ви вже майстерно зможете виконувати цю процедуру самостійно.
Вам знадобиться
  • - фарба для волосся;
  • - бальзам для ополіскування;
  • - жирний крем;
  • - рукавички;
  • - гребінець ;
  • - посуд для змішування фарби.
Інструкція
1
При покупці фарби зверніть увагу на тюбик. Краще, коли його кришечка матиме спеціальний носик для нанесення розчину. Перед початком процесу уважно вивчіть інструкцію.
2
Фарбу краще наносити на сухі волосся . Так ви завдасте її більш рівномірно і не залишите непрокрашенних ділянок. На бічну частину лоба і шию нанесіть будь жирний крем, щоб фарба випадково не забруднила ці місця.
3
Спочатку надіньте рукавички і змішайте барвник і освітлювач. Використовуйте фарфоровий або скляний посуд (якщо в упаковці не виявилося спеціальної туби для змішування і нанесення фарби).
4
Волосся розділіть на окремі проділи: спереду від чола до потилиці і окремо бічні частини на скронях. Починайте ретельно профарбовувати коріння. Для цього зворотним кінцем тонкої гребінця захоплюйте невелике пасмо і пензликом наносите фарбу. Пофарбовану пасмо перевертаєте і працюєте з наступного. Так обробляється спочатку верх голови, потім боки.
5
З фарбуванням задньої частини доведеться складніше. Для початку непогано було б запросити подругу, яка допомогла б вам з цією роботою. Але якщо вона виявилася зайнятою, можна обійтися і самій. Також відділяєте пасма і змащуєте їх фарбою. Тут фарбу не економте, оскільки ззаду волосся завжди фарбуються слабкіше.
6
Після цього, руками (не знімаючи рукавичок!) Акуратно помасажуйте всю голову, щоб рівномірно розподілити фарбу. Якщо волосся короткі, можна додатково прочесати їх гребінцем з рідкими зубами. Але ні в якому разі не використовуйте металеву, інакше відбудеться реакція фарби з металом.
7
Витримавши фарбу на волоссі необхідний час, який зазначено в інструкції, злегка змочіть волосся і гарненько ще раз помасажуйте голову, після чого можна приступати до змивання.
8
Змивають фарбу під теплою проточною водою до повного освітлення води. Потім на волосся необхідно нанести спеціальний бальзам, який закріплює колір і надає їм блиск. Ще раз ополасніте волосся .