Як вибрати жіночі ковзани. Де купити ковзани.

Серед зимових видів спорту ковзани сміливо можна назвати одним з поширених розваг серед найрізноманітніших людей - і жінки, і чоловіки, і діти із задоволенням катаються на ковзанах по льоду. Але для того щоб катання було комфортним і приємним, важливо правильно вибрати ковзани . Ковзани для катання по льоду бувають жіночими, чоловічими та дитячими. Жіночі моделі, як правило, є фігурними і відповідають всім особливостям жіночої ноги.
Інструкція
1
Дизайн фігурних ковзанів навіть сьогодні залишається класичним, але в їх виробництві використовуються сучасні та функціональні матеріали, що забезпечують максимальний комфорт, водонепроникність і фіксацію стопи під час катання. В цілому фігурні ковзани бувають трьох видів - аматорські, напівпрофесійні і професійні.
2
Якщо ви не збираєтеся займатися фігурним катанням і цікавитеся простим прогулянковим варіантом для зимових днів, здобувайте аматорські ковзани . Їх вартість залежить і від матеріалу, з якого вони зшиті. Не рекомендується купувати дешеві пластикові ковзани , так як вони обмежують свободу рухів і не облягають ногу.
3
Купуйте ковзани з еластичної шкіри або шкірозамінника. Моделі зі шкіри коштують дорожче, ніж ковзани з синтетики, однак вони служитимуть вам довгі роки, легко візьмуть форму ноги і будуть добре поглинати вологу. Перевага синтетичних ковзанів перед шкіряними в тому, що вони менше промокають, довше зберігають новий зовнішній вигляд і вимагають менше догляду.
4
Намагайтеся вибирати ковзани , в яких є вставки на рівні кісточок - це захистить ногу від бічних навантажень, запобіжить появі мозолів, а також допоможе щільно і м'яко зафіксувати ногу в конику. М'які вставки в ковзанах допомагають кататися довше без звичної втоми.
5
Підошва ковзанів також виготовляється з різних матеріалів. Вона буває шкіряної, пластикової чи каучукової. Міцніше за все будуть ковзани з пластиковою і каучукової підошвою. Шкіряна підошва має велику еластичність, але швидше зношується і потребує більш серйозного догляду.
6
Підбираючи ковзани , зверніть увагу на леза. Їх кінець повинен виступати за межі коника на півтора-два сантиметри, а носок леза повинен бути зубчастим. Всередину ковзанів рекомендують поміщати швидковисихаючі устілки.
7
Простежте за тим, щоб у ковзанів, які ви купуєте, були міцні і якісні шви, мова мала виїмку і повторював форму ноги, не збиваючись набік, а сам черевик був оснащений підтримкою п'яти. Приміряйте ковзани перед покупкою, попередньо вдягнувши носок, в якому ви плануєте кататися, щоб підібрати модель для потрібної товщини носка.
8
Носки підбирайте не надто товсті, дихаючі і теплі. Як правило, ковзани набувають на пів розміру більше. Примірявши і зашнурувавши їх, перенесіть вагу з однієї ноги на іншу і визначте, чи комфортно вам в нових ковзанах. Купуйте тільки ті моделі, в яких ви відчуваєте себе зручно.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=MtvZcjPTA8M