Як вибирати ковзани для фігурного катання.

Катання на фігурних ковзанах - відмінний зимовий спорт і розвага для дітей і дорослих, і все більше людей з кожним роком набувають нових ковзани , щоб проводити вільний час на ковзанці. На відміну від чоловіків, жінки і дівчата зазвичай катаються в фігурних ковзанах. Підбір ковзанів повинен бути грамотним, щоб катання приносило вам задоволення і не викликало дискомфорту.
Інструкція
1
В першу чергу, зверніть увагу на черевики для ковзанів. Найкраще купувати ковзани з черевиками з щільної, але м'якої натуральної шкіри, яка легко приймає форму ноги, дозволяючи нозі дихати, добре вбираючи вологу і утримуючи тепло. Недолік таких ковзанів - в їх великому вазі, а також вони швидко промокають і зношуються.
2
Якщо для вас легкість і довговічність коника приоритетнее його еластичності і натуральності матеріалу, вибирайте моделі з полегшеної синтетики. Вони довше зберігають гарний зовнішній вигляд, за ними легше доглядати, і вони не такі дорогі, як шкіряні фігурні ковзани .
3
Приміряючи ковзани , завжди уважно прислухайтеся до відчуттів у власних ногах. Найменший дискомфорт може перетворитися на ковзанці в серйозну перепону, тому черевики повинні бути зручними, не повинні здавлювати і натирати ногу, і ви повинні відчувати себе в них так само, як в самій зручній звичайного взуття.
4
Підбирайте ковзани на розмір більше, ніж звичну взуття, так як на ногу перед катанням надягають щільні спортивні шкарпетки, завдяки яким нога охороняється від мозолів і переохолодження. Усередині ковзанів повинні бути м'які вставки, які щільно фіксують ногу і не дають їй втомлюватися під час катання.
5
Підошва ковзанів має бути достатньо еластичною, і якщо ви хочете, щоб вона при цьому була довговічною, вибирайте моделі з каучукової підошвою.
6
Після покупки не забудьте нагострити леза ковзанів, доручивши це фахівцям, які займаються заточуванням на будь-якому ковзанці, де є прокат спорядження для катання. Після катання завжди висушуйте леза перш, ніж надіти на них чохли, щоб уникнути появи іржі.