Як зробити в фотошопі блискучий текст.

В фотошопі можна не тільки малювати картини і ретушувати фотографії, але і створювати оригінальні та яскраві текстові ефекти, які допоможуть зробити красиву і незвичайну напис для реклами, сайту або блогу. Витративши всього годину вільного часу, ви можете намалювати в фотошопі блискучий текст у стилі кольорових неонових вивісок.
Інструкція
1
Створіть у фотошопі новий документ і залийте фон чорним кольором. Виберіть на панелі інструментів опцію Vertical Type Tool і введіть будь-який текст, який ви хочете зробити блискучим. Після цього відкрийте меню Layers і виберіть розділ Layer Style.
2
У вікні, виберіть вкладку Drop Shadow. Встановіть режим змішування тіні на Multiply. Тепер перейдіть на вкладку Inner Shadow і додайте тексту внутрішню тінь в режимі Color Burn. Після цього виберіть вкладку Bevel and Emboss в режимі Pillow Emboss, а потім на вкладці Color Overlay поставте галочку, вказавши потрібний колір.
3
Обведіть текст будь-яким кольором, більш темним, ніж основний колір шрифту, клікнувши на вкладку Stroke і вибравши товщину обведення (достатньо одного пікселя). Тепер встановіть на вкладці Outer Glow прозорість в 62% і режим змішування Color Dodge. Натисніть ОК.
4
Перейдіть в меню Image і виберіть опцію Adjustments> Hue/Saturation. Виберіть опцію Colorize, а потім поміняйте колірний тон на той, який підходить до кольорової гами вашого тексту. Продублюйте шар, приберіть тінь і зовнішнє світіння в меню Layer Style. Потім в меню Filter виберіть розділ Blur> Gaussian Blur з радіусом в 20 пікселів.
5
Режим накладення шарів змініть на Color Dodge, а потім за допомогою м'якого ластику з нульовою жорсткістю і маленьким розміром обробіть зображення, наносячи на поверхню букв «вогники». Деякі вогники для більшого реалізму зробіть перегоріли, а також для того щоб вони були реалістичніше, ви можете скопіювати зображення неонового вогню з фотографії будь неонової вивіски і використовувати його в якості кисті.
6
В меню Layer Style виберіть вкладку Drop Shadow і встановіть тінь на літери. Додайте на деяких буквах спалаху, використовуючи відповідні кисті у вигляді яскравих відблисків. Режим змішування шарів змініть на Screen.
7
Продублируйте спалаху і розмістіть їх в потрібних місцях над деякими з букв. Розмийте зображення за допомогою фільтра Gaussian Blur маленького радіуса. Додайте до зображення будь-яку фонову текстуру на новому шарі, щоб отримати гарний фон позаду тексту, і накладіть на неї ефект світіння.