Як видаляти файли реєстру. Як видалити з реєстру файл.

Для того, щоб очистити реєстр, можна скористатися хоч і старенькій, але навіть у наш час актуальною програмкою - Regseeker. Може бути, вже давно в інтернеті можна знайти її вдосконалені версії, але це не є гарантією, що вони не стали платними.
Інструкція
1
Для того, щоб видаляти файли реєстру, необхідно вибрати функцію «Clean the Registry». Відзначити всі галочки і натиснути кнопку ОК.
2
Після даної дії варто почекати закінчення перевірки, яка, зазвичай триває протягом трьох - п'яти хвилин (хід поточної перевірки буде відображений в самому низу програми).
3
Коли перевірка буде завершена, варто натиснути кнопку Select all (знаходиться на одній сходинці з кнопкою Stop), і з наступного вікна вибрати ще раз Select all. Після цього необхідно натиснути правою кнопкою миші на будь-якому записі, яка була знайдена. Зі списку, який випаде, необхідно вибрати Delete Selected Item. Все. Готово.
4
Якщо раптом щось пішло не так (це майже неможливо, так як програма багато разів перевірена користувачами), щось нестабільно працює, варто вибрати в вікні програми Backups, два рази натиснути на кнопку, після цього на OK . Всі файли, які були видалені, будуть відновлені.
5
Після цього варто видалити тимчасові файли, а також Temporary Internet Files, Temp, Cookies і різне сміття, який залишився після видалення різних програм. Далі перевіряємо систему на помилки.
6
Для цього може знадобитися програма, яка називається Ccleaner. З її допомогою можна також видаляти файли реестра.Как їй скористатися: - В першу чергу варто змінити мову з англійської на російську. Натискаємо кнопку «очистка» і відзначаємо, все, що хочемо видалити. Однак при цьому варто переконатися, в тому, що з комп'ютера не видалити щось важное.- Після очистки, варто перейти в «Реєстр» і натиснути кнопку «Пошук» .- Після закінчення пошуку, необхідно натиснути на кнопку «Виправити». Майже завжди дана програма пропонує перевірити резервну копію. На цьому практично все і закінчується.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=rvOy4ZjSoQI
Важливе попередження: зміна реєстру (навіть незначне або часткове) може привести до повного падіння системи. Так що всі подальші дії справляєте на свій страх і ризик. Через реєстр можна видаляти будь-яку інформацію - від програм до ключів.
Інструкція
1
Для початку потрібно запустити реєстр. Це можна зробити так: 1.В деяких версіях Windows «Реєстр» запускається з випадаючого меню «Мого комп'ютера». Натисніть правою кнопкою миші по значку «Мій комп'ютер», далі натисніть на пункт «Редактор реєстру » 2.Етот спосіб працює на всіх версіях Windows. Натисніть на кнопку «Пуск», далі «Виконати ....» Або просто натисканням клавіш «Windows (кнопка з прапорцем) + R. У вікні введіть« Regedit.exe ». Відкриється вікно редактора реєстру .
2
Якщо вам потрібно видалити якийсь каталог (наприклад, програму, яка некоректно віддалилася в процесі деінсталяції), то спочатку знайдіть цей каталог в розкривних списках. Зазвичай програми знаходяться в HKEY_CURRENT_USER або в HKEY_USERS. Коли знайдете потрібну програму, то натисніть на неї правою кнопкою миші, далі видалити. От і все. Все геніальне - просто.
3
Також видалення інформації з реєстру має на увазі під собою його очистку від «мотлоху». Зробити це можна за допомогою спеціальних програм (утиліт), наприклад, за допомогою програми CCleaner. Програма безкоштовна. Скачайте і встановіть її на своєму комп'ютері. Щоб оптимізувати реєстр коректний: натисніть на кнопку «Реєстр» у вікні програми, далі в нижній частині програми знайдіть кнопку «Пошук проблем». Запускається процес пошук несправностей і пошкоджень реєстру . Коли пошук закінчиться, натисніть на кнопку "Виправити". З'явиться вікно, що задає питання, чи зробити резервну копію змінюваних даних, натискайте «Ні», так як це не потрібно. Далі натисніть «Виправити відмічені», «ОК». Коли закінчиться процес очищення, натисніть кнопку «Закрити». Все, видалення «помилковою» інформації закінчено. Це ж ви зможете зробити і за допомогою інших програм.