Як відновити пароль в поштовій скриньці.

Для того щоб максимально убезпечити свої дані в інтернеті, кожен намагається придумати пароль для поштової скриньки якомога складніше і довше. Але іноді цей хитромудрий пароль можна випадково забути. Таке особливо часто відбувається з тими, хто постійно користується автоматичним заповненням полів, тобто не вводить щодня заповітну комбінацію вручну. Якщо і з вами сталася така неприємність, то вам потрібно просто відновити пароль .
Інструкція
1
Переконайтеся, що ви уважно вводите свій логін і пароль . Перевірте мову розкладки клавіатури. Не нехтуйте цією порадою. Можливо, ви просто помилилися при вводі і не потребуєте відновлення пароля.
2
Поруч з формою для введення логіна і пароля зазвичай є кнопочка або пункт «Забули пароль ?»; «Якщо ви забули пароль ...» і т.п. Клікніть по цій написи.
3
Виберіть спосіб, яким ви хочете скористатися для відновлення пароля. Найпростіший з них - відповісти на секретне питання. Це питання ви самостійно задали і придумали на нього відповідь в момент реєстрації в системі. Вам потрібно тільки згадати, що саме ви тоді задумали як вірного ответа.Еслі дані будуть введені правильно, то ви потрапите в форму зміни пароля.
4
Все більше поштових систем практикують відновлення пароля за допомогою мобільного телефону. Якщо ви точно пам'ятаєте, що ваш електронний адресу був прив'язаний до номера телефону, то виберіть цей спосіб відновлення пароля та дотримуйтеся порад системи. У підсумку на ваш телефон у вигляді sms-повідомлення повинен прийти перевірочний код, ввівши який, ви зможете змінити пароль від поштової скриньки.
5
Можливо, при реєстрації електронної адреси, від якого ви зараз не можете згадати пароль , ви ввели альтернативний e-mail, який може бути використаний для відновлення пароля. В такому випадку виберіть саме цей спосіб. На вказану адресу вам повинні будуть прийти інструкції по зміні пароля.
6
Якщо наведені вище поради з якихось причин не допомогли вам відновити пароль від поштової скриньки, то вам варто написати в службу підтримки. Детально викладіть виниклу проблему і постарайтеся вказати якомога більше доказів того, що саме ви - власник даного електронної адреси. Наприклад, повідомте ip-адресу, з якої ви останнім часом заходили в систему; напишіть пароль , який вважаєте вірним; постарайтеся пригадати, коли ви востаннє виробляли зміну пароля і т.д.
Зверніть увагу
Якщо ви впевнені, що помилки при введенні пароля бути не може, але авторизація в системі не виходить, то, швидше за все, ви стали жертвою злому поштової скриньки. В цьому випадку негайно зверніться в службу підтримки з докладним описом ситуації.
12-значні паролі на електронну пошту вже давно нікого не дивують, адже дуже багато інформації концентрується саме в наших електронних ящиках. Багато платіжні системи розпізнають користувачів тільки за рахунок поштової скриньки і пароля, який на нього ж і висилається. І іноді ми їх забуваємо. Відновити ж пароль електронного ящика - справа неважка.
Вам знадобиться
  • - Стаціонарний комп'ютер/ноутбук/нетбук
  • - Работающее підключення до мережі інтернет
Інструкція
1
Завантажте сайт домена, на якому знаходиться ваша електронна пошта. Знайдіть вікно логіна в вашу пошту і знайдіть посилання, зроблену для тих, хто забув пароль. Натисніть її.
2
Якщо такої посилання немає, то введіть ваш логін і будь пароль. Система виведе вас на діалогове вікно з вибором або відновити пароль, або ввести його ще раз. Виберіть перше.
3
При створенні вашої поштової скриньки ви вказували контрольне запитання, який повинен тепер з'явитися перед вами. Вкажіть точну відповідь, яка була вказана вами, коли ви заводили поштовий ящик.
4
У разі збігу відповіді з тим, що був заданий вами спочатку, відкриється вікно, в якому вам буде запропоновано завести новий пароль. Здійсніть дану дію і зайдіть на ваш ящик з новим паролем.
5
У випадку, якщо ви не змогли згадати відповідь, зв'яжіться з адміністрацією вашого домену. Пам'ятайте про те, що ви повинні довести їм у своєму листі, що саме ви маєте унікальне право на використання вашої електронної поштою. Вкажіть якомога більше інформації про те, коли останній раз використовували ящик і саме ті дані, які вказували при процедурі реєстрації.
6
Чітко їх дотримуйтесь, які ви отримаєте, і надавайте адміністрації сайту всю інформацію, яку вони вважатимуть потрібною і важливою.
Зверніть увагу
Намагайтеся вказувати реальні дані про себе при реєстрації і не ставте прості контрольні питання. Так ви убезпечите себе від злому.
Корисна порада
Секретний питання має бути несподіваним і незвичайним, можливо він навіть не буде прямим відповіддю на питання, але буде легкий до запам'ятовування для вас.