Як зробити піратську капелюх. Як створити образ пірата.

Вибираючи костюм на карнавал для себе або свою дитину, зверніть увагу на костюм пірата. Цей веселий, задерикуватий образ сподобається як хлопчикові, так і дівчинці, і навіть дорослій дозволить вдосталь подуріти на святі. До того ж зробити цей костюм нескладно: старі джинси, тільник і шийну хустку знайдуться, мабуть, в будь-якому будинку. Єдина деталь, на виготовлення якої вам доведеться витратити час - піратська капелюх.
Вам знадобиться
  • Вам знадобиться:
  • - щільний папір;
  • - стара капелюх;
  • - фарби;
  • - пензлик;
  • - ножиці;
  • - клей;
  • - газета;
  • - прикраси: пір'я, скляні камені, чорна атласна стрічка.
Інструкція
1
Найпростіше виготовити капелюх пірата з непотрібної крислатому капелюхи. Можливо, колись давно ви привезли її з морської подорожі, а може, у вас на дачі порошиться ще дедушкин головний убір - підійде будь-яка, з широкими полями. Перш за все, капелюх буде потрібно пофарбувати в чорний колір. Це можна зробити звичайною гуашшю або фарбою для тканини. Для солом'яного бриля також підійдуть анілінові барвники для тканини. Після того, як головний убір висохне, його необхідно буде прикрасити. Важлива деталь піратської капелюхи - череп і схрещені кістки. Їх слід вирізати з білого паперу і приклеїти до капелюха або приколоти степлером. Також для прикраси ви можете використовувати атласну чорну стрічку, яку потрібно закріпити навколо капелюхи по підставі полів, пір'я або великі скляні камені, що імітують дорогоцінне каміння.
2
Якщо готової капелюхи під рукою у вас немає, зробіть її з щільного паперу. Для цього виріжте з паперу дві однакові деталі, що нагадують формою перевернений човен, пофарбуйте їх в чорний колір. З білого паперу виріжте череп і кістки і наклейте їх на передню деталь майбутньої капелюхи. Виріжте смужку паперу, рівну по довжині окружності голови плюс 3-4 см на склеювання і складіть її кільцем, скріпивши кінці. Приклейте до смужки деталі капелюхи спереду і ззаду, з'єднайте їх по краях клеєм. Дайте виробу просохнути.
3
В тому випадку, якщо капелюх вам потрібно зробити максимально швидко, ви можете просто скласти її з газети. Напевно, ви пам'ятаєте, як роблять кораблики з паперу: візьміть розворот газети, складіть по згину. Покладіть заготовку згином вгору і складіть верхні кути до центру, щоб вийшов рівносторонній трикутник, з додатковими краями внизу. Відігніть нижні краї на зовнішні сторони треуголки, заховайте куточки і закріпіть заготовку клеєм, щоб капелюх згодом не розгорнулася. Залишається тільки розфарбувати капелюх в чорний колір і приклеїти до неї череп зі схрещеними кістками, вирізаний з білого паперу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=mCQA35K-fZg
Корисна порада
Щоб зробити образ більш виразним, не забудьте зробити чорну пов'язку на одне око.