Як кріпити утеплювач на стіни. Як кріпити утеплювач до стіни відео.

Уявити життя в холоді важко, а рятує від цього будівельний утеплювач . Сьогодні найчастіше використовуються мінватним утеплювачі. Як правило, продаються вони великими пластами (100х100 см, 200х200 см). Для його закріплення застосовуються металеві скоби. Але як їх кріпити, за допомогою чого?
Вам знадобиться
  • - мінватним утеплювач;
  • - будівельний (промисловий) степлер;
  • - скоби (не менше 36);
  • - ніж;
  • - молоток.
Інструкція
1
Зробіть конструкцію зі стійок. У неї ви будите вкладати утеплювач .Для цього змонтуйте металевий каркас, до якого ви і будите кріпити панелі утеплювача. Процес не складний: поперек стін Закріпить металеві або дерев'яні рейки. А до стелі і підлоги шурупами прикріпіть куточки. Вони повинні відстояти від стіни на відстань товщини шару утеплювача (+1 см). До куточкам гвинтами або шурупами прикріпіть вертикальні рейки на відстані 60 см.
2
Візьміть пласт мінватним утеплювача (не більше 200х200 см) і притисніть до кута каркаса. Тепер за допомогою ножа проріжте місця, де утеплювач прилягає до стійок каркаса.
3
Зарядите степлер скобами. Починайте вганяти скоби з верхнього кута. Вони повинні входити перпендикулярно каркасу. На 1м2 утеплювача знадобиться 20-30 скоб. Коли ви переконаєтеся, що пласт надійно закріплений, поруч з ним «шов в шов» покладіть ще один такий же пласт. Виріжте ножем місця, в яких утеплювач зістиковується зі стійками, і знову вженіть 20-30 скоб. Повторюйте таку процедуру до тих пір, поки повністю не покриєте всю площу каркаса. Тепер поверх утеплювача пробийте ще один шар такого ж утеплювача, але його товщина повинна бути пропорційна 1/3 першого шару.
4
Вставте шматок тонкого утеплювача у верхній кут і закріпіть його 10-15 скобами. Сусідні пласти кладіть «шов в шов». Врахуйте, що скоби повинні пробивати перший шар утеплювача і надійно притискати другий. 2 шари потрібні для того, щоб створити невеликий прошарок повітря, яка буде утримувати холод. У закінченні забийте молотком скоби, які нещільно увійшли в каркас.
Зверніть увагу
При натисканні спускового гачка степлера стежте за тим, щоб місце вильоту скоби не траплялися ваші пальці. Дуже часто при роботі з промисловим степлером люди заганяють себе скоби в руки.
Корисна порада
Якщо ви працюєте без напарника, розріжте великі пласти утеплювача ножем на частини, щоб ви змогли втримати один пласт самостійно до закріплення.
Досить часто люди займаються утепленням балкона. Тепло на балконі безпосередньо залежить від використовуваного утеплювача, а також від правильності його монтажу. Цьому питанню необхідно приділити особливу увагу.
Інструкція
1
Для початку закрийте стелю одним шаром пінофола. Потім наріжте по ширині балкона рейку. Має бути приблизно 5-6 шматків. Саме цими рейками потрібно закріпити пенофол на стелі. На даному етапі займатися виставлянням рівня немає необхідності. Потрібно тільки закрутити до упору саморізи.
2
Тепер можна переходити до закріплення другого шару пінофола. Треба взяти рулон даного матеріалу і розкачати від рівня підвіконня лівої стіни до підлоги протилежного боку. Його кріплення виробляється за допомогою поздовжньо розташованих рейок. Рейки будуть йти від початку балкона і до кінця. Вони повинні практично впритул прилягати до стін. Вистачити повинно трьох рядів. Необхідно відступити з кожного боку приблизно по 10 сантиметрів. Середня рейка повинна знаходитися чітко посередині. Пенофол потрібно укладати внахлест на внутрішню стіну. По стінах утеплювач можна закріпити за допомогою скоб. Для цього потрібно заздалегідь приготувати будівельний степлер. Рейки найкраще засвердлити в перший ряд.
3
Потім все йде стандартно. Потрібно засвердлити рейку з кроком близько 50 сантиметрів. До кінця її не потрібно зміцнювати. Знайдіть за допомогою рівня самий нижній край стелі. З цього місця потрібно закручувати саморізи до кінця. Від цієї точки можна «витягувати» стелю за рівнем.
4
Після того, як ви закріпіть утеплювач, відзначте на ньому за допомогою фломастера центр бруса, від каркаса і по всій площі. Надалі при монтажі пластикових панелей ви вже не будете ворожити, і не виникнуть проблеми, пов'язані із зайвими дірками.
5
Стеля буде нижче приблизно на 4 сантиметри. У підсумку ви має 2 шари пінофола і 2 ряди рейки. Для роботи також найкраще запастися саморізами на 90 міліметрів. Їх потрібно буде вкручувати в тих місцях, де перепади стелі досить значні. Також потрібно придбати кілька свердел різних діаметрів.