Як оплачувати за допомогою банківської карти. Як зробити оплату за допомогою банківської карти.

В даний час банківська карта - універсальний засіб доступу до рахунку в будь-який час доби. Вона має властивості компактності і зручності, при її наявності ви будете позбавлені від багатьох проблем, властивих готівці. Також банківська карта не так цікава грабіжникам, як кошти.
Інструкція
1
Якщо ви хочете оплачувати за допомогою банківської картки послуги стільникового зв'язку, то для цього вам необхідно в банкоматі в головному меню вибрати розділ "Оплата послуг", оператора стільникового зв'язку (МТС, Білайн, Мегафон і т.д.), записати номер телефону з 10 цифр без 8 і суму, яку ви хочете перевести з рахунку. Причому грошові кошти з даного переводу зараховуються вам моментально і без зайвих комісій. Також існують банки, в чиїх банкоматах можна перерахувати платіж не тільки на користь стільникового зв'язку, але і на користь комунальних послуг, послуг ЖКГ, а також поміняти пін-код і вчинити електронно ще ряд операцій. Також в банкоматі при допомоги картки можна зняти готівку, при це заздалегідь з'ясовуйте, яка комісія за дану операцію.
2
Ще один спосіб перерахування грошей з банківської картки - інтернет-банкінг. За допомогою цієї системи ви можете бронювати квитки на поїзд чи літак, оплачувати кабельне телебачення, інтернет, здійснювати перекази між рахунками. Щоб здійснювати в інтернеті дані операції, вам необхідно зареєструватися під своїм логіном і паролем на сайті банку, в якому видана карта, дати відомості про номер договору або картки. Після чого ви можете контролювати всі дані по своєму рахунку: подивитися якого числа і в якому розмірі перераховано суму за ту чи іншу покупку, залишок на рахунку, побачити мінімальний платіж (якщо карта кредитна).
3
Якщо Ви бажаєте за допомогою банківської картки розплатитися за покупки в магазинах, то необхідно вибирати торгові приміщення, оснащені терміналами для при ема карт. На дверях таких установ зображені логотипи міжнародних платіжних систем. Оплачуючи покупку за допомогою картки, вам треба пред'явити паспорт або набрати на терміналі ваш пін-код, підписати чек, який видасть вам касир-продавець, і перевірити суму, зазначену в ньому. Комісія за проведення даної операції не стягується, а ви можете стати учасником накопичувальної або бонусної програми.