Як заархівувати файл з паролем. заархівувати файл з кодом доступу.

Якщо ви завантажуєте власні файли на загальнодоступні файлообмінні ресурси або за вашим комп'ютером працює кілька користувачів, може виникнути ситуація, коли вам доведеться подбати про обмеження доступу до ваших даних. Для цього не обов'язково бути комп'ютерним генієм. Можна просто упакувати файли в архів з паролем.
Вам знадобиться
  • Архиватор WinRAR.
Інструкція
1
За допомогою файлового менеджера, яким ви користуєтеся, знайдіть на жорсткому диску комп'ютера файл, який збираєтеся упакувати в архів з паролем.
2
Встановіть покажчик курсору на значок файлу і клацніть правою кнопкою миші. У контекстному меню виберіть команду «Додати до архіву».
3
Налаштуйте параметри архівації. У вікні, параметрів архіву вкажіть назву попереднього архіву. За замовчуванням архіву присвоюється ім'я упаковуваного файла.Виберіте RAR в поле «Формат архіву» .Якщо ви збираєтеся пересилати заархівований файл електронною поштою, а файл відрізняється значним розміром, створіть багатотомний архів. Введіть розмір одного тому у відповідне поле або виберіть розмір із списку. Клацніть по вкладці «Додатково». У цій вкладці натисніть на кнопку «Встановити пароль». У вікні, двічі введіть пароль і поставте галочку в чекбоксі «Шифрувати імена файлів». Натисніть кнопку ОК у вікні "Архівація с паролем».
4
Натисніть кнопку ОК у вікні параметрів архівації. Архів з паролем створений.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=besnxmTLtGw
Зверніть увагу
Існує маса рекомендацій по придумуванню складних паролів. Рекомендується не вводити пароль кириличними символами, не використовувати слова, що мають хоч якийсь сенс, міняти регістр при введенні пароля. Однак, врахуйте, що вам доведеться, як мінімум, запам'ятати створений пароль, так що не придумуйте такого пароля, який не зможете запам'ятати.
Корисна порада
Почати створення запаролений архіву можна по-іншому. Клацніть правою кнопкою миші по робочому столу. В контекстному меню виберіть команду «Створити», а із списку виберіть пункт «Архів WinRAR». Двічі клацніть лівою кнопкою миші по з'явився значку архіву. У вікні, архиватора натисніть кнопку «Додати файли в архів». У вікні, виберіть файл, який збираєтеся архівувати і натисніть кнопку ОК. Перед вами з'явиться вікно параметрів архіву, в якому потрібно буде вказати ім'я створюваного архіву, тип архіву і ввести пароль у вкладці «Додатково».