Як підготувати грунт до посіву.

Хороший урожай залежить від якості грунту та його попередньої підготовки. Не має сенсу висівати овочеві культуру в непідготовлену землю, плоди виростуть маленькими, а рослини будуть постійно хворіти. Щоб цього уникнути, потрібно заздалегідь розпочати підготовку до посадкам.
Інструкція
1
Якщо ви будете сіяти насіння в ящички, то наберіть землю в городі або купіть грунт в магазині. Пам'ятайте, що томати не можна садити в землю, в якій минулий рік росли баклажани, перці або картопля, так як вони ставляться до одного сімейства. Також не набирайте землю з теплиці, в ній міститься багато мікробів, які викликають хвороби рослин. Якщо ж ви хочете додати в грунт річковий пісок, то попередньо прожарити його, щоб всі бактерії загинули.
2
Для знезараження землі прогрійте її в духовій шафі, але після цього внесіть добрива, відповідні овочевим культурам, які планується садити в цю землю. При прогріванні не забувайте періодично помішувати грунт. Після цього можете сміливо приступати до посіву насіння на розсаду. Якщо ж ви не хочете готувати ґрунт, купіть вже готову і знезаражену землю в магазині. Садити в неї можна відразу ж, так як в неї додані всі поживні речовини, необхідні для здорового росту.
3
Посів деяких овочевих культур потрібно робити відразу у відкритий грунт. Але щоб це зробити, ґрунт потрібно готувати до посадкам ще з осені. Перед зимою скопайте город, так він насититься вологою, та й частина бур'янів загине. Навесні знову скопайте ділянку, а вже потім можете приступати до формування грядок і вносять мінеральні добрива. Можете використовувати перегній для поліпшення якості грунту, але гній вносити безпосередньо в грунт не можна, рослини згорять.
4
Після цього дайте грунті трохи постояти, близько 2-3 днів. Посів насіння здійснюйте в строк, але орієнтуйтеся і на погодні умови. У період росту удобрюйте рослини мінеральними добривами, особливо якщо грунт у вас на ділянці виснажена і не може дати все необхідне овочам. Саме через неправильну підготовки ґрунту до посадкам врожайність знижується.