Як впоратися з відчуттям голоду.

Звичка є ситно і рясно незмінно веде до ожиріння і проблем зі здоров'ям. Схуднути і позбутися багатьох хвороб можна, скоротивши свої трапези. Але при цьому постійне відчуття голоду може бути настільки болісним, що нервовий зрив забезпечений. Але придушити апетит досить легко.
Вам знадобиться
  • - білковий сніданок;
  • - ефірні масла;
  • - зелений чай.
Інструкція
1
Перегляньте свій режим харчування. Протягом дня ви повинні їсти 5-6 разів невеликими порціями. У такому випадку шлунок буде наповнюватися рівномірно, і почуття голоду буде відвідувати вас набагато рідше. Відмовтеся від гострої, пряної і солоної їжі. Приправи та спеції стимулюють апетит, і ви напевно захочете з'їсти більше.
2
Приділіть особливу увагу сніданку. Його розмір може варіюватися залежно від ваших потреб, однак до складу повинна обов'язково входити білкова їжа, наприклад, омлет або сендвіч з куркою. Подібний сніданок надовго позбавить вас від почуття голоду .
3
Влаштуйте розвантажувальний день, вибравши який-небудь один продукт, наприклад, кефір або гречану кашу. В результаті ви зможете не тільки очистити організм і поступово знижувати вагу, але і зменшити обсяг шлунка. Тому надалі почуття голоду буде відвідувати вас рідше.
4
Щодня виконуйте легкі фізичні вправи. Якщо ви серйозно займаєтеся фітнесом або силовими тренуваннями, план харчування повинен скласти ваш тренер. Але в повсякденному житті не нехтуйте ранковою зарядкою або нескладним комплексом йоги у себе вдома. Щоденні півгодинні тренування регулюють баланс гормонів пептиду YY і греліну, які відповідають за виникнення почуття голоду .
5
Влаштуйте сеанс ароматерапії. Ефірні масла солодкого апельсина і притупляють почуття голоду . Прийміть ванну з сіллю, до якої розмішано кілька крапель такого масла. Тепла вода дозволить додатково розслабитися. Після цієї приємної процедури, випийте чашку зеленого чаю. При цьому пам'ятайте, що, наприклад, м'ята стимулює апетит, а молочний улун створює відчуття ситості.
Зверніть увагу
Якщо голод стає нестерпним, починається запаморочення і тремтіння, це може сигналізувати про різке падіння цукру в крові. У такому випадку необхідно з'їсти щось легке, інакше наслідки для здоров'я будуть дуже неприємними.
Корисна порада
Увечері за 1-2 години до сну почистіть зуби. У свідомості буде присутній думка, що ви вже підготувалися до сну, і ви утримайтеся від зайвої перекусу на ніч. Крім того, смак м'ятною зубної пасти відбиває апетит.
Людини відвідують самі різні почуття: від яскравих і позитивних до важких і темних. І не завжди вони доречні, а часом їх просто неможливо винести. Особливо це стосується провини, заздрості, гніву, образи. Оскільки зайвий прояв почуттів заважає гармонійного життя, з ними необхідно навчитися справлятися.
Інструкція
1
Найперше і найголовніше, що потрібно зробити людині, збурений яскравими і неконтрольованими почуттями , - це зізнатися собі, що вони є. Ні в якому разі не заглушати їх, не ігнорувати, не ховати від себе або від інших, а просто визнати їх наявність.
2
Далі необхідно розібратися в цьому почутті. Наприклад, вас мучить почуття злості, і ви хочете з ним впоратися. Проаналізуйте, звідки воно з'явилося, що саме викликало таку реакцію у вас. Можливо, хтось щось зробив не так, може, ви десь помилилися і зліться на себе. Обов'язково знайдіть всіх справжніх учасників ланцюга, тоді ситуація стане прозорою, і ви зможете її вирішити.
3
Далі, зрозумівши, хто і що зробив не так, висловіться. Наприклад, кращий друг вам сказав колкость, ви ображені і пригнічені. Поговоріть з ним. Не звинувачуйте, але розкажіть йому про свої почуття. Кращий спосіб справитися з почуттями - виплеснути їх, але не в негативній формі, а в мирній. Вся енергія цього почуття має піти на творення, а не на руйнування.
4
Якщо немає можливості висловитися людині, поговоріть самі з собою вголос або опишіть детально свої відчуття на листку паперу. Подібна терапія дуже дієва в боротьбі з почуттями , так як ніхто і ніщо не страждає, крім тетрадного листка, а ефект відчутний. Ви скидає непотрібний пар, заспокоюєтеся і звільняєте в собі місце для пошуку виходу з ситуації.
5
Коли накал пристрасті пройшов, але саме почуття всередині залишилося, спробуйте його направити на щось позитивне. Наприклад, малюйте. Якщо ви закохані або, навпаки, ненавидите, спробуйте зобразити у фарбах свої відчуття. Якими вони будуть, якого кольору і форми? Яке буде ім'я у цього почуття, і куди воно прагне? Можна придумати історію або казку, де ваше почуття буде головним героєм. Придумавши йому вектор розвитку на папері, ви зможете керувати ним в всередині себе.
6
Візуалізація допоможе впоратися з практично будь-яким почуттям, яке для вас небажано. Цей спосіб схожий на попередній з тією лише різницею, що зображати своє почуття вам треба не на аркуші паперу, а всередині себе. Спробуйте фізично відчути його форму і фактуру, колір і розташування, як воно рухається і куди, чого воно хоче. Коли ви відповісте на ці питання, почніть міняти його. Наприклад, якщо ваше почуття сорому було пофарбовано в червоний, спробуйте прикрасити його в зелений і простежити свої відчуття. Також можна «виганяти» з себе це почуття, уявляючи, як сам цей об'єкт виходить з ваших легенів, зменшуючись в розмірах. Сама робота з тілом і відчуттями поліпшить ваше самопочуття і зосередить на шляхах виходу з ситуації.
7
Спробуйте влаштувати собі пробіжку, покататися на роликах або велосипеді, прогулятися по місту протягом усього дня. Фізичне навантаження змушує рухатися не тільки ваше тіло, але і те невловиме, що оселилося у вас всередині. Відповідно, ваше почуття не залишиться лежати каменем на душі, але буде змінюватися, розвиватися, переходити в інші форми, і, можливо, вони виявляться більш прийнятні і приємні для вас.