Як роздрукувати тестову сторінку. ml-2160 друк тестової сторінки без комп'ютера.

Після установки принтера і його підключення до комп'ютера здійснюється пробна друк. Друк тестової сторінки виконується для перевірки загального стану друку принтера, також перевіряється наявність чорнила в картриджі. Крім того, при пробної друку можна дізнатися модель принтера і назва драйвера.
Вам знадобиться
  • Підключений до комп'ютера принтер.
Інструкція
1
Для друку тестової сторінки в операційній системі Windows 7 необхідно відкрити аплет «Принтери»: натисніть меню «Пуск», виберіть пункт «Панель управління», в списку, виберіть розділ «Обладнання та звук», потім відкрийте аплет «Принтери ».
2
Виберіть принтер, який ви хочете перевірити на працездатність, натисніть правою кнопкою і виберіть пункт «Властивості». У вікні "Властивості принтера» перейдіть до вкладки «Загальні» і натисніть кнопку «Надрукувати пробну сторінку ».
3
Друк тестової сторінки в Windows XP здійснюється наступним чином: натисніть меню «Пуск», виберіть пункт «Принтери і факси». У вікні, виберіть принтер, який ви хочете перевірити на працездатність, натисніть правою кнопкою миші і викличте аплет «Властивості принтера», вибравши пункт меню «Властивості». У вікні, (на вкладці «Загальні») натисніть кнопку «Пробна друк».
4
Вікно «Властивості принтера» можна викликати з панелі «Задачі» в лівій частині вікна «Провідника»: відкрийте папку "Принтери і факси", натисніть посилання «Налаштування параметрів друку». Ця дія можливо здійснити, якщо ви переглядаєте папки «Провідника» в веб-режимі.
5
При друку тестової сторінки зверніть увагу на промальовування всіх букв, бліді або яскраві чорні плями можуть вказати на проблеми з картриджем. Якщо тестова сторінка не вийшла з лотка принтера, натисніть кнопку «Діагностика», запуститься «Засіб усунення неполадок друку». Також цей інструмент можна запустити при натисканні посилання «Діагностика друку» в лівій частині вікна папки «Принтери і факси».
6
По завершенні операції друку пробної сторінки, можна натиснути кнопку «Зберегти параметри друку», якщо вас влаштовують результати, інакше слід провести діагностику, або перевірити підключення принтера до комп'ютера (мережевий кабель і usb-кабель).