Як змінити мову в комп'ютері. Як змінювалися комп'ютери.

Для перемикання розкладки клавіатури існує мовна панель, а також спеціально позначене поєднання клавіш. Іноді з незрозумілих причин з панелі задач внизу екрана зникає значок мовної панелі. Спробуємо його відшукати і повернути на місце.
Вам знадобиться
  • комп'ютер
Інструкція
1
Відкриваємо меню «Пуск» в лівому нижньому куті екрану. У списку вибираємо вкладку «Налаштування», «Панель управління». В «Панелі управління» вибираємо вкладку «Мова і регіональні стандарти». Тут відкриваємо вкладку «Мови». Щоб подивитися або змінити мову або метод введення тексту, натискаємо кнопку «Детальніше». У який з'явився оке побачимо, яка розкладка клавіатури використовується на даному комп'ютері. Для нашої країни найзвичніша розкладка клавіатури «Русский - Англійська». Але можна встановити і інші мови, їх вибір величезний, а також додаткові текстові служби.В цьому вікні можна зробити дуже багато чого: встановити, який із двох мов встановлюватиметься при завантаженні комп'ютера. Якщо ви більшу частину часу пишете російською, зручніше буде встановити за замовчуванням саме ця мова, якщо ж ваша робота передбачає навігацію в інтернеті, встановіть англійську.
2
Тут же можна налаштувати мовну панель, встановити її значок на робочому столі і панелі задач. Так само можна задати певне поєднання клавіш на клавіатурі для перемикання між мовами. Прийнятих поєднань два: ліві клавіші «Ctrl/Shift», натискаються одночасно, або ліві ж клавіші «Alt/Shift». Вибирайте ту, яка вас більше влаштовує.
3
Окрім встановлення мов безпосередньо на комп'ютері, можна скористатися спеціальними автоматичними програмами розпізнавання мови. Тоді відпадає необхідність весь час перемикати використовуваний мову. Ви просто набираєте потрібний текст, використовуючи букви на клавіатурі. Програма сама розпізнає, якою мовою вводиться текст.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=qZfnttZ10wY