Як розігнати процесор через програму.

Виробником встановлено певні характеристики для випускаються процесорів . Основна характеристика - номінальна тактова частота. Цей показник не строго заданий, а розрахований в ході виробничих випробувань. Тобто можна змінити цей параметр, збільшивши продуктивність процесора на 10-15 відсотків. Існує безліч програм, спеціально призначених для розгону процесора.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - програма SetFSB;
  • - програма CPU Tweaker.
Інструкція
1
Насамперед, потрібно завантажити і встановити відповідну програму для розгону процесора. Наприклад, можна використовувати популярну утиліту під назвою SetFSB. Ця програма дозволяє легко змінювати частоту системної шини за допомогою звичайних засобів управління.
2
Скачайте програму з порталу soft.softodrom.ru і встановіть її в операційну систему. Запустіть програму SetFSB, двічі клікнувши лівою кнопкою миші по exe-файлу. Вивчіть програму. Вона має вельми простий інтерфейс, тому проблем з використанням не повинно виникнути навіть у початківців користувачів. У вкладці Control відображається поточна частота процесора і шини, а також засіб її зміни. На вкладці Customize ви можете задати додаткові параметри системи на свій розсуд.
3
Поекспериментуйте з установками програми. Врахуйте, що змінювати характеристики процесора і шини потрібно дуже обережно, так як невірні параметри можуть призвести до нестабільної роботи процесора і материнської плати або навіть вивести їх з ладу. Намагайтеся збільшувати навантаження поступово, щоб бачити, як комп'ютер поводиться. Зайдіть на вкладку Diagnostics і перевірте стабільність роботи системи із заданими параметрами. При необхідності поверніться до першої вкладки і змініть параметри. Налаштування мають силу лише до перезавантаження комп'ютера.
4
Щоб налаштувати параметри процесора прямо з операційної системи, скачайте і встановіть програму CPU Tweaker. Знайти можна на офіційному сайті www.tweakers.fr. Ця програма дозволяє за допомогою певних налаштувань підвищити продуктивність комп'ютера, не підвищуючи енергоємність і тепловиділення. Також слідкуйте за навантаженням системи. Не перестарайтеся, щоб в подальшому не довелося купувати новий комп'ютер або процесор.